Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Poszukujesz tanich możliwości uwierzytelnienia faktur i personalizacji przesyłek?

czwartek, 02 lipca 2020 14:23 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Szukasz łatwo dostępnych metod podpisywania biurowych dokumentów, faktur i umów, a także szybkiej identyfikacji paczek? Nic prostszego! Do tego wystarczy Ci firmowa pieczątka.

Zwrot podatków

Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga doskonałej organizacji zadań oraz sumienności w przepływie ważnych dokumentów firmowych, które krążą od biurka do biurka. Firmowa pieczątka jest przydatna także wtedy, gdy prowadzisz sprzedaż online i chcesz w łatwy sposób przekazać klientom krótką informację, na przykład dotyczącą kraju pochodzenia produktu. Zobacz, dlaczego warto sięgnąć po pieczątkę firmową.

Po pierwsze: tanie i łatwo dostępne

Koszt zakupu firmowej pieczątki nie obciąża firmowego budżetu. Nie ma problemu również z jej dostępnością – pieczątki przez Internet kupisz tutaj https://pieczatki-online.eu/.Możesz je zamówić łatwo i szybko, bez wychodzenia z domu i konieczności osobistego odbioru. Wystarczy, że złożysz zamówienie, podając dane, które mają znaleźć się na odbiciu, opłacisz je, a następnie poczekasz na kuriera. Prawda, że proste?

Po drugie: ułatwiające znakowanie dokumentów

Podpisywanie dokumentów firmowych to czynność rutynowa, która pochłania sporo czasu. Po co go tracić na procesy, które możesz w pewnym stopniu zautomatyzować? Sięgnij po pieczątki Bytom, a zaoszczędzony czas poświęć temu, na czym znasz się najlepiej i co najbardziej lubisz.

Po trzecie: sposób na wstępną windykację

Z badań wynika, że bardzo wiele firm boryka się z nierzetelnymi kontrahentami, którzy nie płacą faktur w terminie. Problemowi temu warto zapobiegać już na etapie wystawiania faktury. Można to zrobić, zamieszczając na dokumencie odbicie pieczęci windykacyjnej. Informuje ono w sposób dyplomatyczny, że wszelkie próby opóźnienia płatności mogą skutkować rozpoczęciem działań ze strony zaprzyjaźnionej firmy windykacyjnej. Tego typu metoda działa doskonale na wielu przedsiębiorców, którzy zwlekają z uregulowaniem należności swoim podwykonawcom.

Po czwarte: personalizacja produktu

Jeżeli swój biznes opierasz na sprzedaży online i jest dla Ciebie ważne to, jakich doświadczeń dostarczasz swoim odbiorcom, sięgnij po pieczątkę. W ten sposób szybko i bez żadnych trudności nadasz paczce wyjątkowego wyrazu. Na odbiciu możesz umieścić hasło odnoszące się do kraju pochodzenia produktu („Made in Poland”), wskazać na krótką serię („numer 3/20”) czy na ręczną pracę („Made by …”). W ten sposób podkreślisz wyjątkowość wyrobu, jego unikatowość i trudnodostępność, pokazując klientom, że konkretny rodzaj produktu kupią wyłącznie u Ciebie.

Po piąte: wsparcie w zarządzaniu procesami w magazynie

Twoi pracownicy, którzy na co dzień zarządzają procesami logistycznymi w magazynie, potrzebują opcji szybkiego znakowania partii towaru. Dzięki pieczątce zrobią to błyskawicznie i zaoszczędzą czas, który mogą spożytkować na ważniejsze czynności. Optymalizacja ich pracy to dla Ciebie większy zysk. Przy okazji za sprawą pieczątki możesz odróżnić towary pakowane przez poszczególnych pracowników.

Nowy numer!
31/2020 31/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO