Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Helios Dream, czyli nowy komfort kina

środa, 01 lipca 2020 13:54 / Autor: Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Już od piątku, trzeciego lipca, działalność wznawia Helios. Sieć kin przygotowała dla gości niespodziankę – jedna z sal będzie działała w formacie Helios Dream. Na klientów czekają rozkładane fotele, najnowszy system dźwiękowy i obrazy nasycone bogactwem kolorów.

Zwrot podatków

Podstawowe założenia Helios Dream to komfortowa przestrzeń oraz najwyższej jakości sprzęt kinotechniczny.

- Zapraszamy gości by rozsiedli się wygodnie w skórzanych, rozkładanych fotelach, posłuchali nieprawdopodobnego dźwięku w systemie Atmos i zobaczyli filmy w rozdzielczości 4K. Wszystko razem daje fantastyczne wrażenie, to zupełnie nowy komfort kina – zachęca Marcin Odzimkowski, dyrektor kina Helios w Kielcach.

Helios ma jeszcze kilka nowych propozycji dla swoich gości. Między innymi fotele dla par i prywatne seanse.

- W sali numer trzy, czyli obsługującej format Dream, dwa ostatnie rzędy przeznaczone są dla par. Są większe i dają możliwość wspólnego oglądania filmu. Oprócz tego zapraszamy naszych gości na seanse powtórkowe, czyli filmy które były wyświetlane wcześniej, w świetnej cenie dziesięciu złotych. Kolejną nowością są prywatne seanse, czyli obejrzenie wybranej produkcji w grupie znajomych – dodaje Marcin Odzimkowski.

Cena minimalna seansu prywatnego (do 20 widzów w sali) wynosi 200 złotych. Do filmu w sali Dream, dopłata wynosi 7zł. W sieci kin obowiązują zasady sanitarne: konieczność zakrywania ust i nosa, zachowywanie odległości i dezynfekcja dłoni. Liczba widzów na jednej sali, nie może być większa niż połowa dostępnych miejsc.

Nowy numer!
30/2020 30/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO