Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

15. urodziny salonu Caterina

czwartek, 25 czerwca 2020 12:10 / Autor: Weronika Kępa
Źródło: Caterina
Weronika Kępa

Dom Mody Caterina świętuje swoje piętnaste urodziny. Marka od lat projektuje dla kobiet, jednocześnie się nimi inspirując. Jak zapewnia właścicielka, obecna jubileuszowa kolekcja jest zaskakującą i wyjątkowa, jak one same.

25 i 26 czerwca to wielkie święto dla salonu Caterina. Piętnaste urodziny to idealna okazja, by pochwalić się nową kolekcją. - Użyte w niej połączenia zaskakują spójnością, mnogością kolorów i niebywałą świeżością. Prostota, cała paleta barw i nieograniczona możliwość łączenia ze sobą poszczególnych modeli, to podstawa filozofii kolekcji marki - informuje Agnieszka Migoń, właścicielka.

- Zapraszamy tym bardziej, że w tych dniach zakupy będą premiowane rabatem sięgającym aż -50 procent, a do każdego nabytku przewidziano dodatkowy prezent do firmy - dodaje.

Caterina to marka skierowana do kobiet, które cenią sobie elegancję i wyrafinowanie. Każda kolekcja to wynik mariażu polskiej myśli design’u i szlachetnych włoskich surowców. Kolekcje charakteryzują się wyrafinowanym stylem. Przeznaczone są dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz dbałość o szczegóły i dodatki. Nienaganne kroje oraz szlachetne tkaniny to ich wyróżnik.

Salon znajduje się w kieleckiej Galerii Korona.

Nowy numer!
27/2020 27/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ