Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Pożyczka ratalna online - dlaczego warto skorzystać z tej opcji? Materiał partnera

piątek, 14 lutego 2020 12:22 / Autor: Radio eM
Radio eM

Wymarzone wakacje na egzotycznej wyspie, konieczny remont mieszkania czy duże zakupy - to tylko niektóre z powodów, dla których klienci decydują się na pożyczkę. Obecnie na rynku w tej branży mamy spory wybór. Co więcej, atrakcyjną pożyczkę na szybką realizację wydatku możemy wziąć nawet bez wychodzenia z domu. Dlaczego warto skorzystać z pożyczki online? 

Po pierwsze wygoda i szybka realizacja

Pożyczka kojarzy nam się często z koniecznością wizyty w banku bądź firmie pożyczkowej oraz wypełnianiu wielu formalności. Najczęściej jedna wizyta nie jest wystarczająca, a cały proces przeciąga się w czasie. Na szczęście z roku na rok zwiększa się oferta pożyczek online. To spore ułatwienie dla tych, którzy cenią sobie wygodę i chcą bez wychodzenia z domu otrzymać potrzebne pieniądze. Na uwagę zasługuje tutaj także szybka realizacja. Przykładowo, pożyczka ratalna na funeda.pl to pieniądze na Twoim koncie już kilka minut po pozytywnej decyzji pożyczkowej. 

Dzięki pożyczce ratalnej online:

- masz pieniądze na dowolny cel,

- nie musisz wychodzić z domu, by otrzymać dodatkowe środki,

- minimalizujesz wszelkie formalności i wypełniasz tylko to, co konieczne,

Opcja ta na pewno przypadnie do gustu tym, którzy potrzebują pieniędzy od zaraz, na dowolny cel, bez wypełniania wielu formalności i długiego czekania na decyzję.

Mnogość opcji, czyli dla każdego coś dobrego

Pożyczki online to obecnie bardzo modne rozwiązanie. Nic dziwnego, ponieważ jest to opcja zwyczajnie szybka i do tego opłacalna. Wybierając pożyczkę przez internet już na starcie możesz swobodnie porównać dostępne opcje. Nie jesteś ograniczony wyłącznie do oferty danego punktu czy kompetencji osoby, która staje się Twoim doradcą klienta. Możesz wybierać pośród różnych opcji. Do najczęściej wybieranych należy m.in. pożyczka ratalna na funeda.pl, pożyczka na dowód osobisty czy pożyczka udzielana na podstawie rozliczenia z urzędem skarbowym. Dzięki zróżnicowanym ofertom możesz w pełni dopasować pożyczkę do indywidualnych potrzeb. Różny okres kredytowania, różna wysokość rat czy urozmaicenie, jeśli chodzi o dodatkowe koszty. Wszystko to możesz porównać, dopasować do własnych potrzeb oraz wybrać opcję, która odpowiada Ci najbardziej. Jeśli chodzi o samą kwotę pożyczki, tu także jest spory przedział i swobodna. Możesz pożyczyć już od 2,5 tys. złotych, a w przypadku większych wydatków, nawet do 12 tys. złotych. 

Minimum formalności

Jedną z korzyści, którą podkreślają klienci firm udzielających pożyczek online, jest minimum formalności. Już sama perspektywa braku konieczności stania w kolejce w danym oddziale napawa optymizmem. Cały proces udzielania pożyczki jest bardzo uproszczony. Przechodzisz płynnie od pomysłu poprzez pozytywną decyzję i wypłatę środków na podane przez Ciebie wcześniej konto. Szybko, sprawnie, bez zbędnych dokumentów i kolejek. 

Nowy numer!
14/2020 14/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ