Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM

CIEKAWOSTKI

Filmowy Poranek z Maszą i Niedźwiedziem w Heliosie

czwartek, 13 lutego 2020 08:33 / Autor: Magdalena Nowak
Magdalena Nowak

Urocza Masza oraz jej przyjaciel Niedźwiedź w najbliższą niedzielę 16.02 zapraszają do kieleckiego kina Helios na kolejną porcję swoich przygód - Filmowe Poranki: Masza i Niedźwiedź, cz. 5. W ramach tego Filmowego Poranka zaprezentowany zostanie zestaw bajek: "Hit sezonu", "Eliksir wzrostu", "Nowa miotła",  "Wszyscy w domu", "Słodkie życie", "Uśmiech proszę", "Niełatwo być dzieckiem".

"Masza i Niedźwiedź" to pełen humoru, uwielbiany przez dzieci i dorosłych na całym świecie, serial o niesfornej dziewczynce Maszy oraz jej poczciwym przyjacielu Niedźwiedziu.

Pewnego dnia Masza zgubiła się w lesie. Nie mogła znaleźć drogi powrotnej, jednak na swoje szczęście spotkała mieszkającego w małej chatce Niedźwiedzia. Od tej pory stali się najlepszymi przyjaciółmi i wspólnie przeżywają niesamowite przygody. W krótkim czasie dziewczynka poznała również innych mieszkańców lasu, takich jak wilk, zajączek, inne niedźwiedzie oraz niezliczoną liczbę różnorodnych ptaków. Wszystkie bajki Maszy zawierają morał oraz ciekawą historię nawiązującą do podstawowych i najważniejszych wartości, takich jak przyjaźń, miłość, lojalność czy zaufanie.

Projekcję Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Gościem specjalnym tego poranka będą dziewczyny z Wesołe urwisy – animacje dla dzieci , które do zabawy porwą nawet największego leniucha!

Nowy numer!
14/2020 14/2020
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ