Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Odłożyłeś wędkę rok temu i zapomniałeś o niej na rok - może nawet na kilka lat - a teraz chcesz się wybrać na ryby? Warto jest dobrze przemyśleć, jak się przygotować do takiego przedsięwzięcia. Czy żyłki i plecionki nie uległy zniszczeniu? W jakim stanie są przynęty sztuczne? Jakie elementy dobrze jest wymienić, jakie uzupełnić, co przeczyścić?

Specjalny pakiet dla słuchaczy i czytelników mediów eM Kielce - książka "Przekroczyć próg modlitwy ze św. Janem Pawłem II" oraz kalendarze książkowe.

Zainteresowanie zdrową żywnością wzrasta z roku na rok. Rośnie również liczba sklepów, gdzie takie produkty możemy znaleźć. Żywność ekologiczna zawiera więcej witamin i minerałów niż żywność typowa zwana konwencjonalną. Co więcej wolna jest od szkodliwych substancji chemicznych.

Przygotowanie najbardziej nawet skomplikowanych potraw nie musi być czasochłonne. Wszystko zależy od tego, jak zorganizujemy sobie pracę i jak wyposażymy kuchnię. Zobacz, w czym może ci pomóc blender kuchenny.

Przyjeżdżamy do nieznanego miejsca i chcemy sprawnie się po nim poruszać? Jak sprawić, aby tak było? Najlepiej wypożyczyć samochód! Teraz usługa rent a car dostępna jest również w mniejszych miastach jak Kielce!

O Fundacji, o jej projektach oraz o tym kim był Stefan Artwiński w poniższym artykule.

Kliknij w  Artykuł: Fundacja imienia Stefana Artwińskiego

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 21 do 27 grudnia.

Razem z zespołem InterStudio podjęliśmy decyzję, aby w ramach świątecznej reklamy zorganizować konkurs, którego laureat otrzyma kompleksową pomoc w zakresie otwarcia własnego sklepu internetowego. Będzie to nie tylko przygotowanie w pełni funkcjonalnej platformy sprzedażowej ale również przygotowanie merytoryczne.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom planuje kolejne duże wyzwania na przyszły rok. Akcja już zaplanowane to Maraton Tańca (ZUMBA, SALSATION, ZUMBA KIDS), która odbędzie się 26 stycznia przy udziale  MOSIR i Fitness X-RAY.

W ramach najbliższego Filmowego Poranka kino Helios w Kielcach zaprasza na wyjątkowe spotkanie z ulubioną bohaterką najmłodszych - Maszą. Już w niedzielę 16 grudnia będzie można ją zobaczyć po raz pierwszy na dużym ekranie.

Kto się przebierał za mikołaja jak byłeś mały? Kto opowiadał mrożące krew w żyłach historie? Kto zabierał Cię do cyrku i do wesołego miasteczka? Kto kupował Ci słodycze, nie bacząc na ostrzegawcze spojrzenia Twoich rodziców? Takich pytań można by postawić jeszcze więcej, a odpowiedź zawsze będzie taka sama - dziadek. Trzeba przyznać, że relacja między wnuczkami i dziadkiem jest wyjątkowa i dlatego trzeba ją pielęgnować. Kiedyś to Ty byłeś obsypywany prezentami, a teraz trzeba się odwdzięczyć. Idą święta, będzie okazja się spotkać i podarować coś specjalnego. Tylko co tu kupić? W tym roku postaw na oryginalność. W znalezieniu czegoś wyjątkowego pomogą Ci prezentowi specjaliści ze sklepu internetowego MyGiftDNA. Idealny prezent na święta dla dziadka już na Ciebie czeka!

Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” otwiera się ponownie i oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2018/2019. Od tego weekendu będzie czynna codziennie w pełnym wymiarze usług.

Strona 2 z 48

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna