Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

W ramach najbliższego Filmowego Poranka kino Helios w Kielcach zaprasza na wyjątkowe spotkanie z ulubioną bohaterką najmłodszych - Maszą. Już w niedzielę 16 grudnia będzie można ją zobaczyć po raz pierwszy na dużym ekranie.

Kto się przebierał za mikołaja jak byłeś mały? Kto opowiadał mrożące krew w żyłach historie? Kto zabierał Cię do cyrku i do wesołego miasteczka? Kto kupował Ci słodycze, nie bacząc na ostrzegawcze spojrzenia Twoich rodziców? Takich pytań można by postawić jeszcze więcej, a odpowiedź zawsze będzie taka sama - dziadek. Trzeba przyznać, że relacja między wnuczkami i dziadkiem jest wyjątkowa i dlatego trzeba ją pielęgnować. Kiedyś to Ty byłeś obsypywany prezentami, a teraz trzeba się odwdzięczyć. Idą święta, będzie okazja się spotkać i podarować coś specjalnego. Tylko co tu kupić? W tym roku postaw na oryginalność. W znalezieniu czegoś wyjątkowego pomogą Ci prezentowi specjaliści ze sklepu internetowego MyGiftDNA. Idealny prezent na święta dla dziadka już na Ciebie czeka!

Stacja narciarska „Szwajcaria Bałtowska” otwiera się ponownie i oficjalnie rozpoczyna sezon narciarski 2018/2019. Od tego weekendu będzie czynna codziennie w pełnym wymiarze usług.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 14 do 20 grudnia.

Szlifujący formę Mikołaje i rozbiegane elfy wpisały się już w przedświąteczne tradycje gminy Daleszyce. 8 grudnia odbył się tu drugi bieg pod hasłem „W pogoni za Mikołajem”. W tegorocznym wydarzeniu sportowym wzięło udział niemal  pół tysiąca osób!

W rozpoczynającym się sezonie zimowych szaleństw Energylandia i Wiślański Skipass postanowiły wspólnie nieść ludziom radość! W jaki sposób? Kupując karnet Skipass wykorzystać go można albo na stoku albo w Energylandii, jako bilet wstępu. 

Pluszowe maskotki, gry, zabawki oraz materiały plastyczne trafiły do najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych Świętokrzyskiego Centrum Onkologicznego w Kielcach.  Prezenty dostarczyli wolontariusze Fundacji Mam Marzenie, która była głównym organizatorem akcji Dnia Pluszowego Misia.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom spełniło "Marzenia" dzieci z Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach. Tak jak obiecali, przynieśli choinkę i ubierali ją z dzieciakami. Świąteczne drzewko wygląda przepięknie.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 7 do 13 grudnia.

Mikołajki z kinem Helios

Kielce / 04 grudnia 2018 /

Kino Helios Kielce zaprasza w dniach 6, 8 i 9 grudnia na spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz jego pomocnikami.

Konkursy są lubiane przez dzieci i dorosłych, dlatego bierze w nich udział wiele osób. Niektóre z nich wymagają wielomiesięcznych przygotowań i posiadania szczególnych talentów, natomiast w pozostałych konkursach może wziąć udział niemalże każdy, kto kupi określony produkt lub wyśle sms-a.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 30 listopada do 6 grudnia.

Strona 1 z 46

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna