Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


INFORMACJE KIELCE

Stało się… Wymarzona Honda kupiona zaledwie kilka miesięcy temu zniknęła z osiedlowego parkingu! Jeśli masz autocasco obejmujące ochroną kradzież samochodu, postaraj się myśleć pozytywnie mimo sporej straty. Ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie, dzięki któremu sfinansujesz nowe auto. W tym artykule znajdziesz praktyczne porady i cenne informacje z wielu stron firm ubezpieczeniowych. Dowiesz się, jak znaleźć tanie i dobre AC na wypadek kradzieży auta i co powinna zawierać umowa, aby odszkodowanie z AC było jak najwyższe.

Podróżowanie jest coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób wybiera wyjazdy zagraniczne, a dzieje się tak przede wszystkim dzięki tanim liniom lotniczym, które oferują bilety w niezwykle atrakcyjnych cenach. Okazuje się nawet, że samodzielne organizowanie wyjazdu niskobudżetowego wcale nie jest skomplikowane i każdy bez problemu może to zrobić.

Stowarzyszenie Skrzydlaci Dzieciom podarowało Oddziałowi Dziecięcemu Onkologii i Hematologii w Kielcach nowy sprzęt medyczny. W spotkaniu uczestniczył dyrektor Bartosz Stemplewski.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 8 do 14 marca.

W Środę Popielcową rozpocznie się piąty finał Zdrapki Wielkopostnej. W tym roku akcja wyruszyła także do Chin. Najbardziej egzotycznym z języków, na które została przetłumaczona, jest język mandaryński.  Globalny projekt przyjął nazwę OGINI, która jest anagramem hiszpańskiej formy imienia św. Ignacego.

Jeśli Polacy mieliby wskazać zawody najbardziej według nich przydatne, bez wątpienia obok lekarza znalazłby się tam strażak. Jest on zdecydowanie jednym z najbardziej docenianych i najrzadziej obrażanych (muszą się naprawdę znaleźć tu takie sytuacje, które w rzeczywistości deklasują danego osobnika, a tacy też się przecież zdarzają). Strażacy zajmują się przede wszystkim naszym bezpieczeństwem. Właśnie dlatego powinni być wyposażani w urządzenia najwyższej jakości. Nie tylko po to, by pracowało się im sprawniej, ale przede wszystkim dlatego, że od tego zależy nasze zdrowie i życie. Strażacy częściej jeżdżą do wypadków niż do pożarów. Zabezpieczają imprezy masowe, bo tam zawsze powinna być obstawa straży pożarnej.

Gala sportów walki "WLC 6 Judgment Day" odbędzie się 9 marca w Hali Sportowej ZS im. Jana Pawła II w Mniowie. W walce wieczoru wystąpi miejscowy radny Mateusz Firek, który zmierzy się z Pawłem Kiecaną.

OC to jeden z największych wydatków każdego kierowcy. Nie dość, że obowiązkowe ubezpieczenie nie należy do najtańszych, to jeszcze trzeba je wykupywać regularnie co roku i nie da się od niego uciec. Na szczęście zmotoryzowani kielczanie nie mają wielkich powodów do narzekań, ponieważ w stolica województwa świętokrzyskiego wypada bardzo korzystnie pod względem średnich cen OC.

Pralka jest jednym z niezbędnych urządzeń w każdym domu. Wybór odpowiedniego sprzętu nie jest jednak łatwy. Producenci prześcigają się w wypuszczaniu na rynek coraz to nowszych modeli, ale czy wszystkie warte są uwagi? Przygotowaliśmy ranking najlepszych pralek w cenach do 1800 zł, 2400 zł oraz o wartości powyżej 2400 zł.

Pokaz bezpiecznego gaszenia odpadów zaprezentowali kieleccy strażacy na Targach EkoTech w Kielcach. Akcja odbyła się w ramach kampanii Biezpieczne Odpady Budowlane.

Przyglądając się parametrom ekranu smartfona, zwróć uwagę nie tylko na jego wielkość czy proporcje. Równie ważna jest technologia, w oparciu o którą został wykonany wyświetlacz. Jedną z tych, które cieszą się obecnie dużą popularnością jest AMOLED. Czym jest i jaki smartfon z takim ekranem sprawdzi się najlepiej?

Potrzebujesz dodatkowego zastrzyku pieniędzy, dlatego swoje kroki kierujesz do banku? Zanim zdecydujesz się na przypadkową ofertę, porównaj kredyty. Sprawdź, gdzie teraz warto zaciągnąć zobowiązania na atrakcyjnych warunkach finansowych.

Strona 1 z 53

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna