Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


CIEKAWOSTKI

Cztery firmy zgłoszone przez Staropolską Izbę Przemysłowo-Handlową wezmą udział w Polskiej Wystawie Gospodarczej, organizowanej z inicjatywy Prezydenta RP na błoniach PGE Narodowego w Warszawie.  

„Dzień szaleństwa za szkolne świadectwa” to nowa akcja Parku Rozrywki Energylandia kierowana do uczniów szkół, którzy rozpoczęli już wakacje!

60 procent mieszkańców województwa świętokrzyskiego podejmuje aktywność fizyczną przynajmniej raz w miesiącu. Minimum raz w miesiącu już 64 procent Polaków, a 43 procent  przyznaje, że najważniejszym motywatorem dotego jest zdrowie. 

Nasi partnerzy biznesowi otworzyli nowy salon! Bożęcki - Centrum Optyczne mieści się w Kielcach przy ul. Zagórskiej 10! Świetny wybór i atmosfera! Polecamy!

Drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej, pierwsze miejsce wśród kobiet i wyrównany mecz 13-letniej zawodniczki z międzynarodowym mistrzem – to największe sukcesy, z jakimi wrócił z prestiżowego turnieju we francuskim Orange klub szachowy Victoria Komplexbud Kielce.

Filmowe Poranki w kinie Helios to już tradycja. Kolejny odbędzie się w najbliższą niedzielę, 16 czerwca, o godz. 10:30. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję poznać nowych filmowych bohaterów i obejrzeć kilka odcinków serialu „Krecik i Panda”.

Nie zawsze Twoja przesyłka będzie mieściła się w zakresie standardowych wymiarów i wagi (będzie to np. telewizor, biurko czy rower). Nietypowe paczki nie podlegają automatycznemu sortowaniu, dlatego cena ich wysyłki jest wyższa. Od czego dokładnie zależy?

Kolagen to jeden z najważniejszych składników naszego organizmu. Jest to bardzo elastyczne, aczkolwiek niezwykle wytrzymałe białko, które stanowi 30% wszystkich białek ludzkich. Dzięki kolagenowi nasza skóra jest gęsta, jędrna i elastyczna.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 14 do 20 czerwca.

Aneta Piszczek z Jędrzejowa zajęła II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Najsprawniejszy w zawodzie - fryzjer i BHP z elementami prawa pracy", który odbył się w Ośrodku Szkolenia i Wychowania w Pasłęku.

W Polsce zakup nowego auta jest wciąż mało popularny. Polacy z reguły wybierają samochody używane, które są tańsze nawet o kilkadziesiąt procent od tych dostępnych w salonach. Jeżeli chcesz kupić auto z drugiej ręki, sprawdź, na co powinieneś zwrócić uwagę.

Przed zakupem używanego samochodu standardową procedurą jest sprawdzenie historii auta. I na pewno jest to dobry pomysł, ale przed zamówieniem raportu lub samodzielnym przejrzeniem danych, trzeba najpierw dobrze zrozumieć, jak taka historia jest tworzona i kiedy można uznać ją za wystarczająco dokładną, by stanowiła jakikolwiek argument za lub przeciw zakupowi.

Nowoczesne technologie, szybsze tempo życia, radykalne zmiany otaczającego świata wyzwalają tworzenie nowych form zarządzania własnym czasem oraz przyszłością. Edukacja na poziomie szkolnictwa wyższego zmagając się z problemami demograficznymi jak również silną konkurencją ośrodków dydaktycznych zmuszona jest do nieustannych zmian podejścia do kształcenia. Niewątpliwie to właśnie uczelnie wyższe zobligowane są do szybkiej reakcji na zmiany otaczającego świata jednocześnie utrzymując wysoką jakość kształcenia.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 7 do 13 czerwca.

Potrzeba 85 tys. złotych dla Piotra Turka, który walczy o życie. Liczy się każda złotówka!

 W dniach 14-17 czerwca w Trani we Włoszech partnerzy międzynarodowego projektu EUROPARAGEDON spotkają  się w celu wymiany doświadczeń dotyczących aktywizowania osób niepełnosprawnych poprzez sport. Aktywizacja taka zapobiega lepszej ich integracji i wykluczeniu społecznemu.

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka kino Helios Kielce zaprasza na Weekend Dnia Dziecka, czyli specjalne pokazy dla dzieci w każdym wieku.

Każda kobieta pragnie zachować młodość i urodę, dlatego warto dbać o nią stosując odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne. Właściwa pielęgnacja twarzy pozwoli zachować piękny wygląd i efekt doskonałej cery na długie lata. W zależności od rodzaju cery należy wybrać odpowiednie kosmetyki, które pozwolą nam prawidłowo zadbać o jej nawilżenie, natłuszczenie oraz prawidłowy poziom pH. Bonavita oferuje surowce kosmetyczne oraz preparaty pielęgnacyjne stworzone z myślą o skórze w różnym wieku i o różnych potrzebach.

Wybierasz się na wesele, ale nie lubisz eleganckich sukienek? Świetną alternatywą jest damski garnitur, który jest kobiecy i doskonale sprawdzi się podczas tej ważnej uroczystości. Wystarczy wybrać odpowiedni krój, a także dodatki, aby prezentować się naprawdę pięknie.

Kielce to jedno z tych miast województwa świętokrzyskiego, które ma swoim mieszkańcom wiele do zaoferowania.

Kino Helios w Kielcach zaprasza na wydarzenia od 24 do 30 maja.

Kino Helios zaprasza w najbliższą niedzielę na Filmowy Poranek z bajką "Tomek i przyjaciele".

Chwilówki dla zadłużonych – czy to możliwe? Tak! W Polsce aż 2,8 mln konsumentów nie radzi sobie z terminowym zwrotem należności. Według danych BIG InfoMonitor, wartość zaległych długów na koniec ubiegłego roku wynosiła 74 mld zł! Negatywna historia kredytowa nie musi przekreślać naszych szans na pożyczkę. Więcej informacji znajdziesz w artykule.

Wiele osób nie ma czasu na to, aby samodzielnie dbać o porządek w swoim lokalu. Z tego powodu takie usługi, jak sprzątanie mieszkań mogą być doskonałym rozwiązaniem. Niektórzy jednak zastanawiają się, jak przystąpić do poszukiwań firm wyspecjalizowanych w tym zakresie, a także dokonać wyboru. Warto się przyłożyć do tych działań.

Strona 1 z 30