Na antenie: Party Mix Przebojów
Mateusz Sośnicki
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»CIEKAWOSTKI

Na antenie: Party Mix Przebojów
Mateusz Sośnicki
online button
online button

INFORMACJE KIELCE

Zagrają o puchar radnego

Zaborowice / 23 lutego 2018 /

Szkolne drużyny piłkarskie zagrają w sobotę w szkole w Zaborowicach o puchar radnego sejmiku Tomasza Zbróga. To impreza, która na dobre wpisała się już w kalendarz młodzieżowych zmagań.

W niedzielę, 25 lutego w Kieleckim Centrum Bilardowym zostanie zainaugurowana kolejna edycja, najstarszego turnieju regionalnego w bilard - „Grand Prix Gór Świętokrzyskich TVSports Cup 2018”

Uczniowie szkoły podstawowej z Zaborowic na zaproszenie senatora Jacka Włosowicza zwiedzali budynki Sejmu i Senatu. W trakcie wycieczki uczniowie poznali nie tylko działalność naszego parlamentu, ale także jego historię.

Edycja druga konkursu w dniu 28.01.2018 r.

Konkurs „1 ze 100" - 2x bilety do kina Helios! W komentarzu pod konkursowym postem na FanPage Radia eM Kielce wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawnia do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Pamiętaj, udostępnij post swoim znajomym! Osoba, która jako pierwsza trafi w "szczęśliwą liczbę", dostanie od nas oprócz 2 biletów do kina Helios w Kielcach, proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Gramy o podwójne bilety do kina Helios (bilety obowiązują od poniedziałku do czwartku, na dowolny seans, trzeba je wykorzystać do 31.01.2018, czyli w ciągu 3 dni od daty konkursu)! Powodzenia!

Nazwisko zwycięzcy ogłosimy najpóźniej w poniedziałek przed 10.00 (ale postaramy się jak najszybciej). Udostępniajcie post konkursowy! Wiadomo, że wśród liczb szczęśliwych nie będzie w tej edycji zabawy liczb: 82 i 28 - taka mała podpowiedź ;)

Kopalnie krzemionkowe z okresu neolitu, które można zwiedzić w okolicach Ostrowca Świętokrzyskiego są coraz bliżej wpisania na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Pełna dokumentacja w tej sprawie już trafiła do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wniosek czeka także czeka na podpis Generalnego Konserwatora Zabytków. Kiedy wszystkie formalności po stronie polskiej uda się wypełnić dokumenty trafią do rąk członków UNESCO.

Zespół z diecezji kieleckiej doceniony na Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek. I miejsce w kategorii dziecięce zespoły folklorystyczne zajął w tym roku zespół "Górne nutki" z Górna.

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są cztery wyjątkowe pakiety z okazji dnia Babci i Dziadka. Jeśli chcecie w ciekawy sposób docenić te wyjątkowe osoby...ten konkurs jest właśnie dla Was! Spa, masaż, wspaniały relaks, a później wspólna zabawa z wnuczkiem w teatrze lub bawialni... Co Wy na to? Jeśli sądzicie, że taki scenariusz dnia ucieszyłby Waszych dziadków to do dzieła! Wypełnijcie formularz znajdujący się poniżej i opiszcie najpiękniejszą chwilę, zdarzenie , przygodę , której głównymi bohaterami byli właśnie ONI! Te dwie osoby, które wchodząc drzwiami dyscyplinę wypraszają oknem :)

Na Wasze zgłoszenie czekamy do godziny 10:00 w najbliższy poniedziałek! Ogłoszenie wyników w " Fajnej Zmianie". W każdej godzinie ogłoszony zostanie jeden zwycięzca. Bawcie się dobrze, wspominajcie, wzruszajcie wspominając i co najważniejsze nie zapomnijcie  podzielić się tym z  nami!

 

Zapraszamy do konkursu, w którym do zdobycia są dwa podwójne bilety na fantastyczny koncert "Betlejem w Kielcach". Zasady konkursu są bardzo proste! Konkurs startuje we czwartek 18 stycznia o godz. 12.00 i trwa do czwartku 18 stycznia do godziny 21.00. Zadaniem uczestnika jest kreatywne napisanie w formularzu dostępnym poniżej, dlaczego to właśnie jemu powinniśmy przyznać bilety na koncert. Ogłoszenie wyników nastąpi pod postem konkursowym na facebooku przed godz. 22.00. Nagroda w postaci podwójnej wejściówki na koncert trafi do dwóch osób, które naszym zdaniem najciekawiej uzasadnią - dlaczego to im powinniśmy przekazać bilety. Dwójkę zwycięskich uczestników poprosimy przy okazji o wykonania dla nas prostego zadania promującego fanpage Radia eM.

Przed nami pierwsza edycja turnieju e-gamingowego Kieleckiego Parku Technologicznego. Trwają eliminacje online.

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje w czwartek 28 grudnia o godz. 11.45 i trwa do czwartku 28 grudnia do godziny 14.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Słucham Radia eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Do zdobycia kalendarze Radia eM Kielce na 2018 rok! Zasady konkursu są bardzo proste. Konkurs startuje we wtorek 27 grudnia o godz. 10.00 i trwa do wtorku 27 grudnia do godziny 11.00. Zadaniem uczestników jest kreatywne dokończenie zdania „Lubię Radio eM, bo…” i wysłanie swojej odpowiedzi poprzez znajdujący się poniżej formularz zgłoszeniowy. 

Policjantka z kieleckiej drogówki Anna Zielińska-Brudek sprezentowała szefowi MSWiA Mariuszowi Błaszczakowi płytę z „Kolędą od policjantów”, do której sama napisała słowa. - Pan minister pogratulował nam nagrania kolędy, bo to pierwszy tego typu utwór świąteczny w kraju – powiedziała policjantka.

Radiem eM Kielce oraz grupa MALEO Reggae Rockers ma dla Was konkurs. Nagroda jest niebanalna i może dać Wam satysfakcję do końca życia!

O co chodzi  w konkursie? Radio eM oraz Maleo Raggae Rockers zapraszają do napisania tekstu piosenki - czyli 2-3 zwrotek oraz refrenu - i przesłania swojej propozycji do Radia eM w Kielcach. Można to zrobić mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przynieść osobiście do sekretariatu radia przy ul. Sienkiewicza 2 w Kielcach. Tworząc tekst trzeba wziąć pod uwagę, że muzyka do niego komponowana będzie w rytmie reggae.

Konkurs „1 z 200”! W komentarzu pod postem na FanPage EM Kielce Sport wpisujesz liczbę, która Twoim zdaniem jest „szczęśliwą liczbą”, która uprawni do odbioru biletów. Każda osoba może wpisać tylko jeden komentarz pod postem z jedną liczbą całkowitą. Prosimy udostępnić post swoim znajomym, bo jeśli nie Ty, to może oni ;) Może się zdarzyć, że będziemy podpowiadali w komentarzach... Osoba, która trafi w liczbę, o którą nam chodzi dostanie od nas proste zadanie do zrealizowania. Powiemy o nim w wiadomości prywatnej na FB.

Dziś gramy o dwa bilety na mecz Ligi Mistrzów PGE VIVE Kielce - Paris Saint Germain! Powodzenia!

Strona 1 z 28

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna