Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES»Pięć kieleckich restauracji wśród stu najlepszych w Polsce

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

BIZNES

Pięć kieleckich restauracji wśród stu najlepszych w Polsce

31 października 2019 / Tekst
fot. monte-carlo.com.pl fot. monte-carlo.com.pl

Przewodnik kulinarny Poland 100 Best Restaurants dostrzegł kieleckie restauracje. Pośród setki najlepszych restauracji z polski znalazło się aż pięć lokali z Kielc.

W notowaniu przewodnika znalazło się pięć restauracji z Kielc. To Monte - Carlo, Żółty Słoń, Rockabilly – Steakhouse & Whisky Bar, Si Senor oraz Włoska. – Jesteśmy na liście stu najlepszych restauracji w Polsce już od siedmiu lat. Podczas klasyfikacji brane jest pod uwagę kilka czynników. Komisja opiera się na bezpośrednich opiniach niezależnych ekspertów, którzy wyrywkowo badają poziom danego miejsca. Główny wpływ na ocenę ma opinia konsumentów. Jest ona bardziej wiarygodna od zdania garstki krytyków – mówił Grzegorz Romański, właściciel restauracji "Monte Carlo".

Premiera IX edycji Przewodnika Poland 100 Best Restaurants odbyła się w  Pałacu Tłokinia. Wszystkie restauracje są uszeregowane według „Poland 100 Best Restaurants Score” na podstawie kompilacji  przewodników i recenzji online. Dla każdej restauracji obliczana jest średnia wszystkich standardowych ocen, recenzji, ważona wskaźnikiem wiarygodności każdego źródła wraz z oceną inspektorów przeprowadzoną podczas badania Mystery Shopping (tajemniczy klient – przyp. red.).

ZOSTAW KOMENTARZ