Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES»Lafarge i małe społeczności

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

BIZNES

Lafarge i małe społeczności

Małogoszcz / 17 października 2017 / Tekst
Cementownia Małogoszcz / fot. Lafarge Cementownia Małogoszcz / fot. Lafarge

Dialog Społeczny Lafarge w Polsce” - pod takim tytułem Lafarge wydało raport podsumowujący dwuetapową sesję dialogu społecznego w Cementowni Małogoszcz oraz Kopalni Radkowice.

Jak napisała firma w przesłanym do mediów komunikacie, raport jest dowodem na to, że dialog, zrozumienie i współpraca są możliwe i przynoszą wszystkim zainteresowanym stronom wymierne korzyści. W raporcie Lafarge w Polsce przedstawił oczekiwania sąsiadów w Małogoszczu i Radkowicach i swoje zobowiązania, z których część już została zrealizowana, a kolejne są w trakcie realizacji.

Wśród nich znalazły się m.in. - przekazanie dwóch milionów złotych na działania mające ograniczyć pylenie i hałas w kopalni Radkowice, projekt modernizacji osiedla w Małogoszczu realizowany w ramach programu „Przygarnij Przestrzeń” oraz dofinansowanie remontu domu ludowego i placu zabaw w Zakruczu w ramach programu wolontariatu pracowniczego Lafarge „Dobro_czynni”

Lafarge w Polsce jest częścią globalnej Grupy LafargeHolcim, koncentrującej się na branży cementu, kruszyw i betonu. Firma posiada w naszym kraju 60 zakładów, w których zatrudnia 1500 pracowników.

ZOSTAW KOMENTARZ