Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES»Biuro Rachunkowe "Biurex" otworzyło nową siedzibę na Tarnowskiej

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


BIZNES

Biuro Rachunkowe "Biurex" otworzyło nową siedzibę na Tarnowskiej

07 lipca 2018 / Tekst

Biuro Rachunkowe „Biurex” otworzyło w sobotę swoją nową siedzibę, na ulicy Tarnowskiej 15 w Kielcach.

Firma istnieje od 1991 roku, jej założycielami byli Ryszard i Michał Cielibała. Specjalnością Kancelarii jest kompleksowa obsługa księgowa małych przedsiębiorców. –Nasza instytucja to nie tylko miejsce rozliczania podatków. Mamy też pewną misję, jest nią współpraca z młodzieżą i szerzenie świadomości ekonomicznej – powiedział Michał Cielibała prezes Biura Rachunkowego „Biurex”.

- Od kilku lat razem z Liceum Ekonomicznym prowadzimy szkołę policealną, różnego rodzaju kursy i projekty unijne. Wszystko po to aby ułatwić młodym ludziom wejście na rynek pracy. Uczniowie mogą pracować na autentycznych dokumentach i uzyskiwać porady od doświadczonych specjalistów z branży ekonomicznej – dodaje prezes firmy.

„Biurex” w Kielcach miał kilka siedzib, zaczynając od Domu Rzemiosła, później przez 12 lat w biurowcu „Nidy”, a na końcu na ul. Częstochowskiej i ul. 1-ego Maja. –Wszystkie te budynki nie były dostosowane do naszych potrzeb. Teraz mamy jedno biuro i jedną siedzibę z czego niezmiernie się cieszę. Myślę, że nasi klienci też będą zadowoleni z tego miejsca – tłumaczy Cielibała.

Biuro Rachunkowe „Biurex” daje zatrudnienie 60 osobom i obsługuje prawie 500 z całego kraju.

ZOSTAW KOMENTARZ

ZNAJDZIESZ NAS

NA ŻYWO ul. Sienkiewicza

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna