Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»BIZNES

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP w Kielcach wraz z jednostką Młodzieżowego Centrum Kariery w Staszowie włączyła się w realizację przedsięwzięć w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Przedsiębiorcy już dawno przestali ograniczać się do gotówki jako sposobu finansowania działań prowadzących do rozwoju firmy. Coraz większą popularnością cieszy się leasing – poznaj jego rodzaje i wybierz formę dopasowaną do potrzeb oraz specyfiki prowadzonego biznesu.

 

Kielecka Fabryka Mebli, największy producent mebli w regionie,  zaprasza do wspólnego świętowania swoich 54 urodzin. Z tej okazji 6 i 7 października zaprasza na Festyn Rodzinny, w salonie firmowym przy ul. Zagnańskiej 232.

Premiera Suzuki Vitara

Kielce / 27 września 2018 /

W ubiegłą środę w kieleckim Folwarku Samochodowym odbyła się premiera nowego Suzuki  Vitara.

Inteligentna Stacja Transformatorowa SPS z podziemnym magazynem energii zaprojektowana i wybudowana przez ZPUE S.A. została po raz pierwszy zaprezentowana podczas 31. Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB.  Urządzenie jest połączone z turbiną wiatrową i panelami fotowoltaicznymi. Posiada także ładowarkę do pojazdów elektrycznych.

W siedzibie Biura Rachunkowego Biurex odbyło się Forum Biznesowe poświęcone nowym technologiom i szeroko rozumianej edukacji biznesowej. 

Niemal 200 tysięcy mieszkańców, status stolicy województwa świętokrzyskiego i wiele innych czynników sprawia, że Kielce są atrakcyjną lokalizacją do życia. Nic dziwnego, że wielu obywateli miasta decyduje się na pożyczki, które ułatwiają zrealizowanie planów czy marzeń. Pora przekazać najważniejszą wiadomość – również w Kielcach pożyczysz gotówkę za darmo! Jak to możliwe?

 

W dobie Internetu proces pożyczania pieniędzy uległ znaczącemu przyspieszeniu. Szybki dostęp do środków finansowych to jednak nie tylko zasługa podłączenia do sieci, ale także uproszczenia procedur pożyczkowych. Jak wygląda składanie wniosku online?

 

Wiele osób marzy o własnym domu, ale same te rozmyślania są zamącone przez stale pojawiające się objawy: czy damy radę? Przez to, żeby nie ryzykować, wielu decyduje się na mały dom, którego wybudowanie nie będzie aż tak kosztowne. Jeśli też jesteśmy w tej grupie, pamiętajmy, aby zwrócić uwagę na szereg parametrów, żeby ten mały dom nie przerodził się w duży problem.

 

Oferty pracy w Niemczech pojawiają się coraz częściej nie tylko na stronach internetowych, ale również w mediach tradycyjnych takich, jak choćby prasa lokalna. Niemal każdy ogłoszeniodawca oferuje przy tym wysokie zarobki, prostą pracę i satysfakcję. Na co powinno się zatem uważać, jeśli nie chce się paść ofiarą oszusta?

 

Rejestracja firmy to, jak każdy wie, skomplikowany proces. Poszczególne rynki to inne przepisy, zalecenia, procedury, terminy i języki. Jeśli chcemy uciec z etatu i nareszcie przejść „na swoje”, musimy dobrze się do tego przygotować. Jak założyć firmę i nie zwariować?

 

Technologia toczenia na obrabiarkach sterowanych cyfrowo ma wiele zalet, a jedną z najważniejszych jest fakt, że można ją wykorzystywać praktycznie na każdym etapie prac nad nowymi produktami: od prototypu po produkcję masową. Za każdym razem za wykorzystaniem technologii CNC przemawiać mogą jednak nieco inne argumenty.

Strona 1 z 7

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna