Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»[VIDEO] Wicemarszałek Renata Janik: Krzemionki Opatowskie to ogromna szansa dla naszego województwa

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

[VIDEO] Wicemarszałek Renata Janik: Krzemionki Opatowskie to ogromna szansa dla naszego województwa

Kielce / 11 lipca 2019 / Tekst

Krzemionki Opatowskie zostały wpisane na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To ogromne wyróżnienie dla tej atrakcji turystycznej województwa świętokrzyskiego. – Będziemy promować to miejsce – zapewniała Renata Janik, wicemarszałek województwa świętokrzyskiego w programie „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

– To dla nas ogromny zaszczyt, że pierwszy obiekt historyczny z województwa świętokrzyskiego po 20 latach starań został wpisany na listę UNESCO. Jest to zasługa wszystkich, którzy się o to starali. Największe gratulacje i podziękowania należą się ministrowi kultury i dziedzictwa narodowego Piotrowi Glińskiemu. To ogromna szansa dla rozwoju regionu, ale również sukces całej Polski. Będziemy promować Krzemionki we wszystkich swoich materiałach i prowadzić działania ukierunkowane na lepszą promocję tego miejsca – mówiła wicemarszałek.

Posłuchaj całej audycji:

ZOSTAW KOMENTARZ