Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»[VIDEO] Magdalena Fogiel-Litwinek: Pójście do wyborów z PSL było dla mnie nie do zaakceptowania

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

RADIO AUDYCJE

[VIDEO] Magdalena Fogiel-Litwinek: Pójście do wyborów z PSL było dla mnie nie do zaakceptowania

Kielce / 05 sierpnia 2019 / Tekst

W ubiegły piątek Magdalena Fogiel-Litwinek zrezygnowała z pełnienia funkcji przewodniczącej świętokrzyskiego oddziału Stowarzyszenia Kukiz'15. Powodem podjęcia przez nią takiej decyzji są plany koalicyjne ugrupowania, które zamierza iść do wyborów parlamentarnych z Polskim Stronnictwem Ludowym.

- Decyzja o rezygnacji nie była łatwa, ponieważ to są cztery lata mojej pracy i mojego zaangażowania, a postulaty Kukiz'15 są mi bardzo bliskie. Rozumiem, że politycy muszą zawierać kompromisy, ale czasami one są zbyt kosztowne i dla mnie pójście na jednej liście z Polskim Stronnictwem Ludowym było nie do zaakceptowania. Przez cztery lata podkreślałam wiele nieprawidłowości i uważam, że ta partia nie wniesie nic nowego, dobrego do polityki. Nie jestem typowym politykiem, który już gdzieś znalazł sobie miejsce i zobaczymy, jaka będzie moja przyszłość - powiedziała Magdalena Fogiel-Litwinek, dotychczasowa przewodnicząca świętokrzyskiego oddziału Stowarzyszenia Kukiz'15 w audycji "Prawdę Mówiąc" Katarzyny Bernat na antenie radia eM Kielce.

Posłuchaj całej rozmowy:

ZOSTAW KOMENTARZ