Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

Audycja z dnia 08.01.2019

Gość: Marcin Przywara, właściciel Szkoły Polskiego Języka Migowego "CODA" 

Temat: Dzieciństwo, nauka języka migowego, praca z osobami niesłyszącymi, działalność społeczna

W najnowszym wydaniu programu „Na 4 łapy” moimi gośćmi były Dominika Nathali i Patrycja Malicka, uczennice I L.O im. Stefana Żeromskiego w Kielcach. Dziewczyny są autorkami projektu „Misja na 4 łapach”. Jego celem są spotkania z młodzieżą i dziećmi na temat bezdomności zwierząt i ich praw. Zapraszam. Małgorzata Cioroch.

Audycja z dnia 07.01.2019

Gość: Katarzyna Kiczor, trener personalny z GO4IT Przygotowanie Motoryczne.

Temat: Jak ćwiczyć żeby się nie zniechęcić? Dlaczego warto wytrwać w postanowieniu noworocznym dotyczącym utraty wagi, poprawy nie tylko sylwetki, ale i zdrowia?

Remont dworca PKP w Kielcach staje się realną inwestycją. Przekazano już na to 21 milionów złotych ze środków unijnych.  

Audycja z dnia 05.01.2019

Gość: Robert Wieczorek – animator kultury z impresariatu Kieleckiego Centrum Kultury.

Temat: styczniowy spektakl „Nie lubię pana, Panie Fellini” w reżyserii Marka Koterskiego i kolędy rodziny Pospieszalskich.

Audycja z dnia 05.01.2019

Goście: Anna Żmudzińska współorganizator wydarzenia i Magdalena Prokop-Elghoriny- projektant mody i właściciel marki "Secret Angel".

Temat: Dziś w "100 pomysłach na weekend" Gośćmi Radia eM były: Anna Żmudzińska i Magdalena Prokop-Elghoriny. Rozmawialiśmy o wyjątkowym, karnawałowym pokazie mody "Secret Angel" by Magdalena Prokop-Elghoriny, który odbędzie się dziś o godz.16.00 w Salonie Firmowym Marki przy ul. Planty 16B/2 W Kielcach. Podczas pokazu będą zbierane środki na sfinansowanie operacji rekonstrukcji przełyku Kasi Krawczyk z Kielc.

Audycja z dnia: 05.01.2019 

Gość: Michał Paszkowski, podróżnik i autor przewodników 

Temat: Beskid Niski i jego niesamowite walory turystyczno-przyrodnicze

Audycja z dnia 04.01.2019

Gość: Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego Pani Renata Janik.

Temat: Co zawiera Wojewódzki Program Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu na lata 2018-2023? Jak będzie wyglądał program współpracy z organizacjami pozarządowymi? 

Audycja z dnia 04.01.2019

Gość: Paulina Drozdowska, specjalista ds. marketingu i PR w Teatrze im. S. Żeromskiego w Kielcach i Wojciech Niemczyk, aktor Teatru im. S. Żeromskiego i odtwórca głównej roli w "Widnokręgu" w reż. Michała Kotańskiego.

Temat: Obchody 140-lecia Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach i wyzwania związane z premierą "Widnokręgu".

– Miniony rok był rokiem bardzo ważnym i bardzo dobrym. Ważnym, bo wiążącym się z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. W tych stu latach prawie 40 lat to udział „Solidarności” i niemała zasługa milionów ludzi, którzy przyczynili się do odzyskania prawdziwej niepodległości po raz drugi w 1989. Ponadto, po wielu latach starań pracownicy mogli skorzystać z przywróconego, niższego wieku emerytalnego, zaczęliśmy odchodzić od umów śmieciowych, wzrosły płace minimalne, a w zamówieniach publicznych pojawiają się klauzule społeczne – wymienił Waldemar Bartosz, przewodniczący świętokrzyskiej „Solidarności” w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Audycja z dnia 02.01.2019

Gość: Patrycja Osman, psychoterapeutka.

Temat: Postanowienia noworoczne czyli jak w nich wyrwać.

– Najważniejszymi wydarzeniami minionego roku było stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości i wybory. Jeśli chodzi o to pierwsze, mogliśmy być uczestnikami całego szeregu fantastycznych i ważnych imprez mających uczcić tę rocznicę. Jeśli chodzi o wybory, to na scenie lokalnej doszło do całkowitego przemodelowania układu sił – ocenił Tomasz Natkaniec, zastępca redaktora naczelnego Tygodnika eM Kielce w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Audycja z dnia: 29.12.2018 

Gość: Ks. Adam Kaczmarczyk, wikariusz parafii Ducha Świętego w Kielcach

Temat: Betlejem – Bazylika Narodzenia, kościół św. Katarzyny, Pole Pasterzy, Grota Mleczna, klasztor Małej Arabki.

Rok 2018 dobiega końca. Jaki był ten czas dla Wodociągów Kieleckich?

– Mnóstwo osób z całego świata i coraz więcej Polaków pielgrzymuje do Betlejem. Ustawiają się w długiej kolejce, aby chociaż przez chwilę pomodlić się w miejscu, w którym narodził się Jezus Chrystus. Mieszkańcy Betlejem do Bożego Narodzenia przygotowują się wcześniej. Juz na początku grudnia są tam przyozdabiane ulice – powiedział Władysław Burzawa, dziennikarz tygodnika Niedziela w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Audycja z dnia 27.12.2018

Gość: Marta Płusa-kierownik hotelu Aviator.

Temat: Odwiedzimy prawie wszystkie zakamarki hotelu Aviator i powiemy min. i nowym menu oraz o bogatej ofercie zabiegów SPA Orchidea, które znajduje się w hotelu Aviator.

Strona 9 z 101

ZNAJDZIESZ NAS

Na żywo

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

Oglądaj nas na żywo!

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna