Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

Audycja z dnia 19.10.2018

Gość: Jacek Kowalczyk, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki.

Temat: W jaki sposób Polacy spędzają wolny czas? Kiedy powstanie Mauzoleum w Michniowie? „Park Zdrojowy w Busku-Zdrój-zachowanie, promocja i udostępnienie” czyli aktualności świetokrzyski

Audycja z dnia: 19.10.2018

„Wojenko, wojenko”, „ Rozkwitały pąki białych róż”, O mój rozmarynie”, czy „Czerwone maki na Monte Cassino” – to tylko niektóre z piosenek jakie ukazały się na płycie „100 Dźwięków Niepodległości”. Najpiękniejsze piosenki patriotyczne zaśpiewali najlepsi kieleccy wokaliści senioralni. O pracy nad krążkiem w programie „Wokół kultury” opowiedzą jej twórcy Łukasz Sobieraj i Paweł Szcześniak, z Fundacji Scyzoryki oraz Grażyna Sygut i Leszek Bohdan, jedni z wykonawców.

Audycja z dnia 18.10.2018

Gość: Starosta kielecki Michał Godowski.

Temat: Podsumowanie kadencji 2014-2018 Rady Powiatu w Kielcach. 

Audycja z dn. 18.10.2018

Gość: Katarzyna Rudnik z Hotelu 'Uroczysko" w Cedzynie.

Teamt: Rozmawialiśmy o ofercie Hotelu "Uroczysko" i niebanalnych "Leśnych Apartamentach".

Elżbieta Śreniawska, prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w miniony piątek została uhonorowana nagrodą „Lider Transportu 2018”.

Audycja z dnia 17.10.2018

Gość: Marianna Noworycka-Gniatkowska Przewodnicząca Komisji Rodziny i Polityki Społecznej Rady Miasta Kielce.

Temat: Jakie kroki zostały podjęte w sprawie utworzenia Oddziału Neurologicznego z Pododdziałem Udarowym w Szpitalu Kieleckim św. Aleksandra?Czy jest szansa na powstanie Oddziału Reumatologii i Osteoporozy w Kielcach?

Dobiega końca kolejna kadencja Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Przed nami wybory samorządowe, które odbędą się już 21 października.

Audycja z dnia 16.10.2018

Goście: Wiesława Sękowska, dyrektor Przedszkola Samorządowego numer 6 w Kielcach i Agata Jezierska-Spurek, długoletni nauczyciel tej placówki.

Temat: Praca z dziećmi, doświadczenie zawodowe, troski i radości nauczyciela przedszkolnego.

Audycja z dnia 16.10.2018

Gość: Dominika Nathali i Patrycja Malicka.

Temat: Jak wielka krzywda dzieje się zwierzętom w cyrkach, jakie są ich prawa i nasze obowiązki wobec zwierząt – między innymi tego dotyczy projekt „  Misja na 4 łapach”, który stworzyły dwie uczennice I. L.O. im. S. Żeromskiego w Kielcach. 

Audycja z dnia 15.10.2018

Gość: Katarzyna Woldan menadżer klubu Symetris trener personalny oraz trener fitness.

Temat: Pilates ta forma ćwiczeń która powinna być przepisywana na receptę. Na zajęciach rozciągniesz i uelastycznisz wszystkie mięśnie.

Audycja z dnia 15.10.2018

Goście: Izabela Opalińska, rzecznik prasowy ŚCO w Kielcach i Dorota Węglińska, koordynatorka mobilnej pracowni diagnostycznej.

Temat: Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi czyli jak wykonać samobadanie piersi, do kogo skierowana jest akcja profilaktyczna ŚCO "Żyj zdrowo" i jak przygotować się do badania mammograficznego?

Około 60 milionów złotych wsparcia w postaci obligacji Skarbu Państwa dostały z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieleckie uczelnie, czyli Politechnika Świętokrzyska oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego.

Audycja z dnia 13.10.2018

Gość: Jaromir Nohavica

Temat: Wywiad z czeskim artystą, pieśniarzem, tłumaczem i autorem tekstów, Jaromirem Nohavicą. Rozmawiamy o gitarze, heligonce, najnowszym albumie "Poruba", piłce nożnej i muzyce, którą kochają kolejne pokolenia słuchaczy.

Audycja z dnia: 13.10.2018

Gość: Danuta Rasała, podróżniczka

Temat: O wyprawie do Mali, przeprawie Nigrem, Dogonach, Tuaregach i o tym jak się przygotować do odwiedzenia tego kraju.

Co tydzień na antenie Radia eM Kielce przepytujemy kandydatów na prezydenta Kielc. W tym tygodniu naszym gościem był Marcin Chłodnicki, radny kieleckiej Rady Miasta i kandydat na prezydenta Zjednoczonej Lewicy.

Co tydzień na antenie Radia eM Kielce przepytujemy kandydatów na prezydenta Kielc. W tym tygodniu naszym gościem był Artur Gierada, poseł Platformy Obywatelskiej i kandydat na prezydenta Koalicji Obywatelskiej.

Strona 8 z 91

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna