Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

11 listopada będziemy obchodzić setną rocznice odzyskania przez Polskę niepodległości. Jednak ważne wydarzenia związane z tym jubileuszem trwają już od minionego roku.

Audycja z dnia 26.10.2018

Goście: Joanna Massalska-Bzymek, dział marketingu Ośrodka Polanika i Karolina Moćko, koordynatorka ds. rehabilitacji w Ośrodku Polanika, terapeuta SI, hipoterapii i dogoterapii.

Temat: Czy turnusy rehabilitacyjne to jedyne wyjście? Jakie efekty może dać terapia dojazdowa? Na czym polega Integracja sensoryczna i komu pomaga? Hipoterapia i dogoterapia czyli co daje kontakt ze zwierzętami?

Audycja z dnia 26.10.2018

Goście: Elżbieta Pańtak, dyrektorka Kieleckiego Teatru Tańca, tancerka, pedagog tańca, choreograf i Grzegorz Pańtak, zastępca dyrektora Kieleckiego Teatru Tańca, tancerz solista KTT, pedagog tańca jazzowego i modern jazz, choreograf.

Temat: Co słychać w Kieleckim Teatrze Tańca? Jak wyglądają kulisy teatru? Dlaczego warto podejrzeć lekcje tańca i jak to zrobić?

 Audycja z dnia 25.10.2018

Jaki kolor kiedyś miał znaleźć się w barwach narodowych i jakie jest ich znaczenie. To tylko niektóre zagadnienia jakie poruszy Paweł Grzesik, kurator wystawy „ Biel, Czerwień, Braterstwo”, którą możemy oglądać w Muzeum Narodowym.

Audycja z dnia 25.10.2018

Gościem eM na Zakupach był Robert Woś że sklepu "Zabawki z klasą" przy ul. Zagórskiej 3 w Kielcach.

Rozmawialiśmy o zabawkach ale nie tylko dla dzieci...;)

Prawo i Sprawiedliwość w nowej kadencji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego będzie miało 16 mandatów. Oznacza to samodzielne rządy tego ugrupowania w naszym województwie.

Audycja z dnia 24.10.2018

Gość: Daria Sych, specjalista dietetyk z Centrum Medycyny Żywienia w Centrum Medycznym Omega w Galerii Echo.

Temat: Światowy Dzień Walki z Otyłością czyli jakie są przyczyny otyłości? Jak powinna wyglądać zbilansowana i zdrowa dieta? 

98 milionów złotych z budżetu państwa przeznaczono w 2018 roku na remont dróg w województwie świętokrzyskim w związku ze skutkami klęsk żywiołowych. Rząd, na infrastrukturę drogową, wydał również znaczne środki z programów celowych.

Audycja z dnia 23.10.2018 

Gość: Zbigniew Skirmuntt-Pisarski, artysta malarz, członek Związku Polskich Artystów Plastyków i twórca kieleckiej Pracowni Rzemiosł Artystycznych "Mona".

Temat: Malarstwo, działalność charytatywna, hobby, wartości. 

Płazy i gady mają swoich zagorzałych wielbicieli. Wąż, jaszczurka mogą być , jak się okazuje, takimi samymi pupilami, co pies lub kot. Zwierzęta w terrarium są jednak o wiele bardziej wymagającymi domownikami, niż te popularne czworonogi. O tym wszystkim mówić będzie doktor Karolina Siedlecka – Kowalczewska, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych. Jednak gościem specjalnym programu będzie Karo – uratowany z interwencji kogut liliputek.

Audycja z dnia 22.10.2018

Gość: Anna Jaros właścicielka Studio Figura w Morawicy. 

Temat: Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami? A może walczysz z cellulitem i chcesz wyrzeźbić ciało? Z Anią Jaros opowiemy o nowoczesnych pogromcach Twoich zmartwień!

Audycja z dnia 22.10.2018

Goście: Bogdan Kusek, właściciel marki MS Moda i producent sukien ślubnych i Iwona Dykas, przedstawicielka MS Moda w USA, prowadząca salon firmowy w Chicago.

Temat: Kolekcje Ślubne 2019 czyli co będzie hitem? 

Komentarz powyborczy

22 października 2018 /

Dzień po Wyborach Samorządowych dysponujemy ich wynikami sondażowymi. Wynika z nich, że w Kielcach najwięcej głosów otrzymał  Bogdan Wenta, a Wojciech Lubawski znajduje się na drugim miejscu.

W audycji wywiad z Maciejem Obarą - dyrektorem Muzeum Laurensa Hammonda w Kielcach. Rozmawiamy o fantastycznych instrumentach i znakomitej muzyce formacji "Old Metropolitan Band", która w czwartek 25.10 wystąpi w sali koncertowej muzeum o godz.17.30. Polecam. Michał Sierlecki.

Audycja z dnia: 20.10.2018

Gość: Maciej Zarębski, podróżnik i regionalista

Temat: O pięknie polskich zabytków i miast

Od jutra zacznie obowiązywać cisza wyborcza. Wojciech Lubawski, prezydent Kielc podsumował kończącą się kampanię wyborczą.

Strona 7 z 91

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna