Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

 Audycja z dnia 25.10.2018

Jaki kolor kiedyś miał znaleźć się w barwach narodowych i jakie jest ich znaczenie. To tylko niektóre zagadnienia jakie poruszy Paweł Grzesik, kurator wystawy „ Biel, Czerwień, Braterstwo”, którą możemy oglądać w Muzeum Narodowym.

Audycja z dnia 25.10.2018

Gościem eM na Zakupach był Robert Woś że sklepu "Zabawki z klasą" przy ul. Zagórskiej 3 w Kielcach.

Rozmawialiśmy o zabawkach ale nie tylko dla dzieci...;)

Prawo i Sprawiedliwość w nowej kadencji Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego będzie miało 16 mandatów. Oznacza to samodzielne rządy tego ugrupowania w naszym województwie.

Audycja z dnia 24.10.2018

Gość: Daria Sych, specjalista dietetyk z Centrum Medycyny Żywienia w Centrum Medycznym Omega w Galerii Echo.

Temat: Światowy Dzień Walki z Otyłością czyli jakie są przyczyny otyłości? Jak powinna wyglądać zbilansowana i zdrowa dieta? 

98 milionów złotych z budżetu państwa przeznaczono w 2018 roku na remont dróg w województwie świętokrzyskim w związku ze skutkami klęsk żywiołowych. Rząd, na infrastrukturę drogową, wydał również znaczne środki z programów celowych.

Audycja z dnia 23.10.2018 

Gość: Zbigniew Skirmuntt-Pisarski, artysta malarz, członek Związku Polskich Artystów Plastyków i twórca kieleckiej Pracowni Rzemiosł Artystycznych "Mona".

Temat: Malarstwo, działalność charytatywna, hobby, wartości. 

Płazy i gady mają swoich zagorzałych wielbicieli. Wąż, jaszczurka mogą być , jak się okazuje, takimi samymi pupilami, co pies lub kot. Zwierzęta w terrarium są jednak o wiele bardziej wymagającymi domownikami, niż te popularne czworonogi. O tym wszystkim mówić będzie doktor Karolina Siedlecka – Kowalczewska, specjalista chorób zwierząt nieudomowionych. Jednak gościem specjalnym programu będzie Karo – uratowany z interwencji kogut liliputek.

Audycja z dnia 22.10.2018

Gość: Anna Jaros właścicielka Studio Figura w Morawicy. 

Temat: Zmagasz się z nadmiernymi kilogramami? A może walczysz z cellulitem i chcesz wyrzeźbić ciało? Z Anią Jaros opowiemy o nowoczesnych pogromcach Twoich zmartwień!

Audycja z dnia 22.10.2018

Goście: Bogdan Kusek, właściciel marki MS Moda i producent sukien ślubnych i Iwona Dykas, przedstawicielka MS Moda w USA, prowadząca salon firmowy w Chicago.

Temat: Kolekcje Ślubne 2019 czyli co będzie hitem? 

Komentarz powyborczy

22 października 2018 /

Dzień po Wyborach Samorządowych dysponujemy ich wynikami sondażowymi. Wynika z nich, że w Kielcach najwięcej głosów otrzymał  Bogdan Wenta, a Wojciech Lubawski znajduje się na drugim miejscu.

W audycji wywiad z Maciejem Obarą - dyrektorem Muzeum Laurensa Hammonda w Kielcach. Rozmawiamy o fantastycznych instrumentach i znakomitej muzyce formacji "Old Metropolitan Band", która w czwartek 25.10 wystąpi w sali koncertowej muzeum o godz.17.30. Polecam. Michał Sierlecki.

Audycja z dnia: 20.10.2018

Gość: Maciej Zarębski, podróżnik i regionalista

Temat: O pięknie polskich zabytków i miast

Od jutra zacznie obowiązywać cisza wyborcza. Wojciech Lubawski, prezydent Kielc podsumował kończącą się kampanię wyborczą.

Audycja z dnia 19.10.2018

Gość: Jacek Kowalczyk, dyrektor Departamentu Promocji, Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki.

Temat: W jaki sposób Polacy spędzają wolny czas? Kiedy powstanie Mauzoleum w Michniowie? „Park Zdrojowy w Busku-Zdrój-zachowanie, promocja i udostępnienie” czyli aktualności świetokrzyski

Audycja z dnia: 19.10.2018

„Wojenko, wojenko”, „ Rozkwitały pąki białych róż”, O mój rozmarynie”, czy „Czerwone maki na Monte Cassino” – to tylko niektóre z piosenek jakie ukazały się na płycie „100 Dźwięków Niepodległości”. Najpiękniejsze piosenki patriotyczne zaśpiewali najlepsi kieleccy wokaliści senioralni. O pracy nad krążkiem w programie „Wokół kultury” opowiedzą jej twórcy Łukasz Sobieraj i Paweł Szcześniak, z Fundacji Scyzoryki oraz Grażyna Sygut i Leszek Bohdan, jedni z wykonawców.

Audycja z dnia 18.10.2018

Gość: Starosta kielecki Michał Godowski.

Temat: Podsumowanie kadencji 2014-2018 Rady Powiatu w Kielcach. 

Strona 7 z 91

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna