Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Audycja z dnia 14.09.2018

Goście: Joanna Kowalska, zastępca dyrektora Teatru Lalki i Aktora "Kubuś"; Jolanta Kęćko, aktorka teatru Lalki i Aktora "Kubuś", Major Michał Głowacki, kierownik działu organizacyjno-prawnego w Areszcie Śledczym w Kielcach; Paweł Górnisiewicz, starszy szeregowy, wychowawca z działu penitencjarnego w Areszcie Śledczym w Kielcach

Audycja z dnia 14.09.2018

Goście: Ewa Subocz i Michel Subocz, właściciele Stajni nad Strumykiem; Julia Kisielewska i Nicola Patucha, instruktorki jazdy konnej.

Prawie 6 tys. osób odebrało już Kartę Seniora, a zainteresowanie nadal rośnie. Kartę można odebrać w każdym z jedenastu kieleckich klubów seniora.

W najbliższą niedzielę o godzinie 13 w Parku Miejskim w Kielcach rozpocznie się Strażacki Piknik Niepodległościowy organizowany przez Komendę Wojewódzką i Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej. Wśród atrakcji znajdą się pokazy artystyczne i umiejętności strażackich, a uczestnicy będą mogli zobaczyć najnowszy i historyczny sprzęt gaśniczy. Więcej o pikniku w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat, której gościem był st. bryg. Robert Sabat, zastępca komendanta wojewódkiego PSP.

Audycja z dnia 12.09.2018

Gość: lek. stomatolog Magdalena Sura, właścicielka salonu dentystycznego Estedentika.

Temat: Jak dbać o zęby naszych pociech?Jakie są konsekwencje nieleczonych zębów?Czy można wybielać na własną rękę?

Za nami ogólnopolska akcja "100 tys. drzew na 100-lecie niepodległości Polski". Polegała ona na przekazywaniu mieszkańcom miasta sadzonek drzew w zamian za określona ilość surowców wtórnych.

Audycja z dnia 10.09.2018

Gość: Agnieszka Jamrożek, właścicielka pracowni krawieckiej Aj Niteczka.

Temat: O krawiectwie, przeróbkach jako doskonałym sposobie na odświeżenie garderoby i szyciu na miarę.

Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w najbliższy piątek będzie obchodzić 29-lecie powstania. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10 Mszą Świętą w intencji Żołnierzy Wojska Polskiego.

Gościem Magdaleny Nowak był Bartłomiej Kozłowski członek grupy "Biegam bo lubię".

Tematem rozmowy była jedna z najprostszych form aktywności fizycznej, czyli bieganie. Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? My rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Audycja z dnia: 08.09.2018

Gość: Maciej Zarębski, podróżnik i regionalista

Temat: O tym dlaczego warto podróżować i o ciekawych miejscach do odwiedzenia w Polsce.

Gosciem dzisiejszego programu Świętokjrzyskie to My jest reżyser teatralny, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Michał Kotański. Dziś o teatrze, premierach tego sezonu i zbliżającym się remoncie. Rozmawiała A. Niemczyk

W pierwszym po wakacyjnym odcinku goścmi Stacji Integracji były incjatorki wydarzenie "Organizacje NGO łączmy się" Danuta Papaj (Projekt Swiętokrzyskie), Aleksandra Bąk i Magdalena Pawlik-Paciorek( Fundacja Dogadanka), Anita Majkowska (Bezpieczny dom) i Anna Żmudzińska (Klub Modnych Babeczek)

9 września o godzinie 12 w Parku Etnograficznym w Tokarni rozpoczną się kolejne obchody Święta Chleba. Wydarzenie zainauguruje Msza Święta i uroczysty Korowód Dożynkowy.

Igor Hawryszko właściciel firmy Lokum Nieruchomości w Kielcach. Rozmowę prowadzi Aleksandra Niemczyk.

Reforma wymiaru sprawiedliwości trwa. Obejmuje ona również przepisy dotyczących lichwy i pożyczek udzielanych przez instytucje finansowe inne niż banki.

Gościem Aleksandry Niemczyk była lek. med. Barbara Szczepańska specjalista chorób zakaźnych, specjalista pediatrii, kierująca Pododdziałem Infekcyjno-Neurologicznym, zastępca kierownika Kliniki Pediatrii Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach

Strona 5 z 82

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna