Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

Na poligonie trwa szkolenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Ponadto ochotnicy sa wyposażani w profesjonalny sprzęt, a także w broń osobistą i mundur.

Gościem Magdaleny Nowak był Jerzy Cichocki członek stowarzyszenia MTB Cross Maraton.

Temat: Jazda na rowerze. Dwa kółka opróczfunkcji rekreacyjnej dają mnóstwo korzyści zdrowotnych. Najlepszym tego przykładem jest pan Jerzy, który wyzbył się ciążących mu dolegliwości. W audycji opowiadamy również o tym, jaki sprzęt wybrać, aby w pełni cieszyć się z tej formy rekreacji.

Pierwszym gościem audycji "Z życia wzięte" był niewidomy od urodzenia Piotr Franiek, który pracuje w Polskim Związku Niewidomych Okręgu Świętokrzyskiego w Kielcach. Rozmawialiśmy o jego niepełnosprawności, życiu i pasjach, które realizuje pomimo tego, że nie widzi.

Audycja z dnia: 15.09.2018

Gość: Marian Orliński z Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich

Temat: O Lwowie, jego zabytkach, kościołach, architekturze i historii, ale również o Dniach Lwowa w Kielcach.

Audycja z dnia 14.09.2018

Goście: Joanna Kowalska, zastępca dyrektora Teatru Lalki i Aktora "Kubuś"; Jolanta Kęćko, aktorka teatru Lalki i Aktora "Kubuś", Major Michał Głowacki, kierownik działu organizacyjno-prawnego w Areszcie Śledczym w Kielcach; Paweł Górnisiewicz, starszy szeregowy, wychowawca z działu penitencjarnego w Areszcie Śledczym w Kielcach

Audycja z dnia 14.09.2018

Goście: Ewa Subocz i Michel Subocz, właściciele Stajni nad Strumykiem; Julia Kisielewska i Nicola Patucha, instruktorki jazdy konnej.

Prawie 6 tys. osób odebrało już Kartę Seniora, a zainteresowanie nadal rośnie. Kartę można odebrać w każdym z jedenastu kieleckich klubów seniora.

W najbliższą niedzielę o godzinie 13 w Parku Miejskim w Kielcach rozpocznie się Strażacki Piknik Niepodległościowy organizowany przez Komendę Wojewódzką i Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej. Wśród atrakcji znajdą się pokazy artystyczne i umiejętności strażackich, a uczestnicy będą mogli zobaczyć najnowszy i historyczny sprzęt gaśniczy. Więcej o pikniku w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat, której gościem był st. bryg. Robert Sabat, zastępca komendanta wojewódkiego PSP.

Audycja z dnia 12.09.2018

Gość: lek. stomatolog Magdalena Sura, właścicielka salonu dentystycznego Estedentika.

Temat: Jak dbać o zęby naszych pociech?Jakie są konsekwencje nieleczonych zębów?Czy można wybielać na własną rękę?

Za nami ogólnopolska akcja "100 tys. drzew na 100-lecie niepodległości Polski". Polegała ona na przekazywaniu mieszkańcom miasta sadzonek drzew w zamian za określona ilość surowców wtórnych.

Audycja z dnia 10.09.2018

Gość: Agnieszka Jamrożek, właścicielka pracowni krawieckiej Aj Niteczka.

Temat: O krawiectwie, przeróbkach jako doskonałym sposobie na odświeżenie garderoby i szyciu na miarę.

Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych w najbliższy piątek będzie obchodzić 29-lecie powstania. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10 Mszą Świętą w intencji Żołnierzy Wojska Polskiego.

Gościem Magdaleny Nowak był Bartłomiej Kozłowski członek grupy "Biegam bo lubię".

Tematem rozmowy była jedna z najprostszych form aktywności fizycznej, czyli bieganie. Chcesz zacząć biegać, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? My rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości!

Audycja z dnia: 08.09.2018

Gość: Maciej Zarębski, podróżnik i regionalista

Temat: O tym dlaczego warto podróżować i o ciekawych miejscach do odwiedzenia w Polsce.

Gosciem dzisiejszego programu Świętokjrzyskie to My jest reżyser teatralny, dyrektor Teatru im. S. Żeromskiego w Kielcach Michał Kotański. Dziś o teatrze, premierach tego sezonu i zbliżającym się remoncie. Rozmawiała A. Niemczyk

W pierwszym po wakacyjnym odcinku goścmi Stacji Integracji były incjatorki wydarzenie "Organizacje NGO łączmy się" Danuta Papaj (Projekt Swiętokrzyskie), Aleksandra Bąk i Magdalena Pawlik-Paciorek( Fundacja Dogadanka), Anita Majkowska (Bezpieczny dom) i Anna Żmudzińska (Klub Modnych Babeczek)

Strona 5 z 83

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna