Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

RADIO AUDYCJE

- Mamy bardzo dobrze zorganizowany system wsparcia dla bezdomnych – oceniła Dorota Ławniczak, zastępca dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Kielcach w audycji Gość Radia eM Katarzyny Bernat.

Mesko zatrudnia

Skarżysko-Kamienna / 18 stycznia 2017 /

-Złapaliśmy wiatr w żagle i mam nadzieję, że lata ogromnych wyrzeczeń już są za nami. Mesko się odradza. W ubiegłym roku przyjęliśmy około 190 osób, a w tym roku planujemy uruchomić jeszcze więcej miejsc pracy - powiedział w audycji Gość Radia eM Katarzyny Bernat Stanisław Głowacki, przewodniczący komisji zakładowej NSZZ "Solidarność" w skarżyskiej spółce.

Ogromne widowisko z kolędami i gwiazdami polskiej muzyki w rolach głównych wkrótce odbędzie się w stolicy województwa świętokrzyskiego. Już w piątek 20 stycznia o godzinie 19 w Hali Legionów zabrzmią najpiękniejsze świąteczne pieśni z różnych stron świata w koncercie pt. „Betlejem w Kielcach”. Dźwiękami rozpieszczać nas będą tacy muzycy jak Kuba Badach, Natalia Niemen, Marika czy zespół gospel Trzecia Godzina Dnia. Tematem porannej rozmowy w Radiu eM Kielce było właśnie to nadchodzące widowisko.

- Przez cały rok udzielałam pomocy ludziom potrzebującym, a w szczególności niepełnosprawnym. Wojewoda powinien pomagać zawsze, a nie tylko od święta - powiedziała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Co nowego w prawie pracy?

Kielce / 11 stycznia 2017 /

Rok 2017 przynosi dużo zmian w prawie pracy. Co powinniśmy wiedzieć będąc pracownikiem lub pracodawcą? O tym w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat, której gościem była Barbara Kaszycka, nadinspektor pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach.

To będzie rok szeregu reform w służbie zdrowia – powiedziała w rozmowie z Radiem eM Beata Szczepanek, rzecznik świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

 

- Wszyscy chcemy wreszcie zacząć normalną pracę. Marazm wprowadzony przez opozycję uniemożliwia nam to - powiedziała posłanka PiS Maria Zuba w audycji Prawdę Mówiąc na antenie Radia eM Kielce odnosząc się do aktualnej sytuacji w polskiej polityce.

-  Wyzwania są podobne, bo zmienił się tylko status. Najważniejszym planem jest rozwój bazy oświatowej, bo ciągle przybywa nam mieszkańców. Musimy rozbudować m.in.  szkoły w Bilczy i Brzezinach. W związku z planowaną budową obwodnicy część placówki w Woli Morawickiej zostanie wyburzona, dlatego tutaj również czeka nas wezwanie jeśli chodzi o przebudowę - mówił w porannej rozmowie Radia eM Kielce Marian Buras, burmistrz miasta i gminy Morawica.

- Mijający rok był dobry dla Polski, więc również dla „Solidarności”. Mam nadzieję, że w tym nadchodzącym również nie będziemy musieli jako związek zapalać czerwonego światła reagując na wydarzenia. Patrząc na wskaźniki i zjawiska, do których dochodzi w skali kraju i regionu mamy ku temu poważne sygnały - mówił w porannej rozmowie Radia eM Kielce Waldemar Bartosz - przewodniczący świętokrzyskiej „Solidarności”.

Jaki będzie 2017 rok?

Kielce / 02 stycznia 2017 /

Co przyniesie nowy rok dla naszego kraju, regionu czy miasta? Jakie zadania stoją przed Prawem i Sprawiedliwością oraz prezydentem Kielc, Wojciechem Lubawskim. O tym mówił publicysta Tygodnia eM Kielce Tomasz Natkaniec w  porannej rozmowie "Prawdę mówiąc" na antenie Radia eM Kielce. 

Nowy rok, nowe programy, nowa prowadząca!

Radio eM Kielce / 02 stycznia 2017 /

Dziś na naszej antenie oficjalnie zadebiutuje Aleksandra Niemczyk. Ola wygrała casting na prezentera radiowego, jaki odbywał się w Radiu eM Kielce jesienią ubiegłego roku.

Sylwester na 107,9 FM

Kielce / 31 grudnia 2016 /

W radiu eM trwa pełna pozytywnych dźwięków impreza sylwestrowa. Hity - i starsze i zupełne nowości specjalnie na ten wyjątkowy czas przygotował dla Was Mateusz Sośnicki. 

W nowym roku woda nie zdrożeje - zapewnił Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich w porannej rozmowie "Prawdę mówiąc" na antenie Radia eM Kielce. Co jeszcze planują Wodociągi w przyszłym roku? Dowiecie się słuchając całej audycji.

160 zgłoszonych podmiotów, ponad 500 uczestników  i 3 dni przesłuchań. Wszyscy zaprezentowali wysoki poziom, a nagrodzeni zostaną najlepsi. Mowa o X edycji Świętokrzyskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. - Zwycięzców poznamy 29 grudnia podczas Gali Finałowej – zapowiada ks. Andrzej Waligórski, organizator  wydarzenia. Więcej na ten temat w porannej audycji Prawdę Mówiąc.

Strona 6 z 71

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay