Dąbrowa 750x200

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Audycja z dnia: 22.09.2018

Gość: Artur Wiśniewski, podróżnik

Temat: O podróży do Wietnamu, Kambodży i Tajlandii.

Audycja z dnia: 21.09.2018

Goście: Bogdan Wenta, europoseł, prezes Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie i Danuta Papaj wiceprezes Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie

Temat: Paragedon - II Festiwal Aktywności Fizycznej dla Osób Niepełnosprawnych

Audycja z dnia 21.09.2018

Goście: Żora Korolyov, tancerz i założyciel Akademii Arte i Ewelina Bator, aktorka.

Temat: Dlaczego właśnie Kielce stały się siedzibą Akademii Arte Żory Korolyova w Kielcach? Jak wyglądają zajęcia? Kiedy się będą odbywać i kto je poprowadzi? 

Ponad 7500 gospodarstw oraz 51tys. hektarów powierzchni upraw zostało poszkodowanych ze względu na susze. Z tego powodu ruszyła rządowa pomoc poszkodowanym rolnikom.

Audycja z dnia 20.09.2018

Gość: Piotr Barabasz, kierownik działu sprzedaży Suzuki w Folwarku Samochodowym-Autoryzowanym Salonie i Serwisie Suzuki i Hyundai

Temat: Na co warto zwrócić uwagę kupując samochód? Jak prezentuje się nowy model Suzuki Vitara.

Audycja z dnia 20.09.2018

Gość: Magdalena Kusztal, córka aktora.

Teamt: Do końca tego roku  w Muzeum Diecezjalnym w Kielcach można oglądać można wystawę  „Przywrócić pamięć" Edwarda Kusztala. Ekspozycja połączona jest z wydaniem książki pod tym samym tytułem, której autorem jest Edward Kusztal. Premiera publikacji miała miejsce 22 września.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest doskonałą okazją do rozmowy o patriotyzmie w szkołach oraz radosnym uczczeniu tego święta przez uczniów.

Podczas audycji rozmawiałam z Danielem, który w wieku kilkunastu lat zaczął brać narkotyki. Udało mu się wyjść z nałogu dzięki terapii w specjalnym ośrodku i ludziom, których poznał. Opowiedział swoją historię, żeby pokazać innym, że można pokonać nawet największe trudności i starać się dążyć do szczęścia.

Gość: dr inż. Rafał Szpak, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka w Kielcach.

Temat: Szpital wzbogacił się o cztery nowoczesne, mobilne aparaty KTG służące do monitorowania parametrów życiowych matki i dziecka, dodatkowo we wrześniu otwarto laboratorium mikrobiologiczne. Co to oznacza dla pacjentów? Czy do poradni dla kobiet w ciąży potrzebne są skierowania?

Kielce stawiają na politykę senioralną. W naszym mieście otwarto kolejny Klub Seniora, niedawno została uruchomiona Karta Seniora, powstały również mieszkania chronione o wysokim standardzie, które są umeblowane i przygotowane dla osób starszych.

Trzysta ton elektrośmieci udało się zebrać podczas trwającej dwa miesiące akcji "Elektrośmieci na Misje". Na prośbę mieszkańców zbiórka zostanie przedłużona o kolejny miesiąc.

Audycja z dnia: 17.09.2018

Gość: dr Katarzyna Krekora-Wollny, właścicielka Gabinetu Medycyny Estetycznej dr Wollny

Temat: Czy lifting bez skalpela jest możliwy? jakie rezultaty może przynieść metoda HIPRO?

Na poligonie trwa szkolenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Ponadto ochotnicy sa wyposażani w profesjonalny sprzęt, a także w broń osobistą i mundur.

Gościem Magdaleny Nowak był Jerzy Cichocki członek stowarzyszenia MTB Cross Maraton.

Temat: Jazda na rowerze. Dwa kółka opróczfunkcji rekreacyjnej dają mnóstwo korzyści zdrowotnych. Najlepszym tego przykładem jest pan Jerzy, który wyzbył się ciążących mu dolegliwości. W audycji opowiadamy również o tym, jaki sprzęt wybrać, aby w pełni cieszyć się z tej formy rekreacji.

Pierwszym gościem audycji "Z życia wzięte" był niewidomy od urodzenia Piotr Franiek, który pracuje w Polskim Związku Niewidomych Okręgu Świętokrzyskiego w Kielcach. Rozmawialiśmy o jego niepełnosprawności, życiu i pasjach, które realizuje pomimo tego, że nie widzi.

Audycja z dnia: 15.09.2018

Gość: Marian Orliński z Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich

Temat: O Lwowie, jego zabytkach, kościołach, architekturze i historii, ale również o Dniach Lwowa w Kielcach.

Strona 4 z 82

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna