Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

Audycja z dnia 08.10.2018

Gość: Katarzyna Kramarczyk instruktor różnych odmian zumby 

Temat: Zumba gold i formy aktywności dla osób niepełnosprawnych. Ćwiczyć może każdy! Ograniczenia? Ogranicza nas tylko własny umysł i lenistwo. 

Audycja z dnia 06.10.2018

Gość: Tomasz Kordeusz

Teamt: Wywiad z Tomaszem Kordeuszem - autorem tekstów i wykonawcą autorskich ballad, kompozytorem piosenek i muzyki ilustracyjnej.

Audycja z dnia: 06.10.2018

Gość: Jakub Zieliński, podróżnik

Temat: O Islandii, gejzerach, wodospadach, wulkanach i niesłychanym pięknie tamtejszej przyro

Audycja z dnia 05.10.2018

Gość: Dyrektor Pustelni Złotego Lasu i rektor Kościoła Pokamedulskiego ks. Wiesław Kowalewski

Temat: Historyczny spacer po Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Czy cisza jest dla każdego? Kogo można tam spotkać i co zobaczyć? Co kupimy na kiermaszu "Leśna Apteka"?

Audycja z dnia 05.10.2018

Goście: Agnieszka Fras-Jas, psycholog, psychoonkolog i Paweł Pilkiewicz, pedagog, Trener Szkoleń w Zakresie Psychoonkologii PTPO.

Temat: Czy rak to tabu? Jak wspierać osoby chore onkologicznie? Dlaczego rodzinia chorego to pacjenci tzw. "drugiego rzutu"? Czym jest psychoonkologia i komu służy?

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało program „Sprawiedliwość i bezpieczeństwo”. - Zakłada on surowe kary dla sprawców drobnych, ale uciążliwych przestępstw, a także bezwzględne kary za najpoważniejsze przestępstwa. Niektóre przepisy z tego programu już są wdrażane – mówi Mariusz Gosek, sekretarz Solidarnej Polski i dyrektor biura ministra Zbigniewa Ziobry i senatora Jacka Włosowicza w Kielcach.

Audycja z dnia 04.10.2018

Gość: Pan Maciej Sałbut

Temat: Stonowane wieńce, proste znicze i fioletowe kwiaty- czyli, co będzie modne na Wszystkich Swiętych. O tym i innych praktycznych kwestiach rozmawiamy z P. Maciejem Sałbutem z firmy "Szalkiewicz".

Audycja z dnia 04.10.2018

Goście: Beata Ryń z Muzeum Wsi Kieleckiej 

Temat: Jaki film znów kręcą w Tokarni, dlaczego do Parku Etnograficznego warto zaglądać cały rok i jakie nowe propozycje czekają na zwiedzających – między innymi o tym w najnowszym wydaniu programu „Wokół kultury”.

Kielce smart

04 października 2018 /

Kielce od lat aspirują do tego, by móc określać się mianem Smart City, czyli być miastem, które stawia na zarządzanie różnymi procesami w sposób wykorzystujący inteligentne technologie. Jak deklaruje sekretarz miasta Janusz Koza, niektóre wdrożenia systemów smart Kielce już mają za sobą. – Parę lat temu wdrożyliśmy i dziś rozwijamy system informacji przestrzennej. To, co każdy może zobaczyć wchodząc na stronę internetową geoportalu to między innymi dane ewidencji gruntów. Wcześniej po takie informacje trzeba było przychodzić do urzędu – poinformował w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Audycja z dnia 03.10.2018

Gość: Magdalena Węgrzyn ze Studia Ruchu Mięta.

Temat: Zumba to nie tylko trening ale też świetna zabawa! Czy to forma aktywności dla każdego? Ile kalorii możemy spalić podczas jednego treningu? Jakie mięśnie przy tym pracują? Na te i inne pytania odpowiada Magdalena Węgrzyn. 

Audycja z dnia 03.10.2018

Gość: Michał Godowski

Temat: Rozmowa dotyczy min. prezentu w postaci windy dla podopiecznych Warsztatu Terapii Zajęciowej w Belnie i Przeglądu Muzyki Chóralnej na Sw. Krzyzu.

Audycja z dnia 03.10.2018

Gość: dr Jadwiga Matla-Stodolna, specjalista w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i akupunktury.

Temat: Jak zatroszczyć się o naszą skórę po sezonie urlopowym? O jakich zabiegać pielęgnacyjnych pamiętać jesienią?

W Kielcach od dwóch lat odradza się Klub Inteligencji Katolickiej. Minęła już pierwsza kadencja jego zarządu.

Audycja z dnia 2.10.2018

Gość: Szymon Godlewski, właściciel zakładu fryzjerskiego Gola's Barber Shop

Temat: Szymon Godlewski jako pierwszy założył w Kielcach "Barber Shop", a modelowanie bród i stylowych męskich fryzur ćwiczył na... bezdomnych. Jego praca jest również jego pasją.

Audycja z dnia 02.10.2018

Gość: Paweł Szczurkowski ze sklepu Zooantus w Kielcach.

Temat: Akwarystyka morska.

Audycja z dnia 01.10.2018

Gość: Kazimierz Mądzik, Świętokrzyski Kurator Oświaty.

Temat: Kongres Edukacji Przyszłości i Salon Edukacji.

Strona 10 z 91

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna