Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

Jak zbudować zdrowe poczucie własnej wartości, jak pielęgnować kobiecość i jak słuchać intuicji w podejmowaniu trafnych decyzji. To zagadnienia, które w swoich książkach podejmuje Agnieszka Przybysz. Ekspert do spraw relacji, autorka bestsellera „Przyciągnij miłość” była gościem najnowszego wydania programu „Wokół kultury”. 

Audycja z dnia 06.12.2018

Gość: Marzena  Czechowicz z Drukarni Zaproszeń

Temat: Wszystko o kartkach świątecznych i zaproszeniach. Nadchodzące trendy i co było modne kiedyś oraz coś o SZTUCE ZAPRASZANIA.

Audycja z dnia 06.12.2018

Gość: P. Beata Tokarska-Wójcik z "Kwiatowej Pasji"

Temat Rozmowy: Świąteczne aranżacje, kolorystyka, stylistyka, trendy, tradycja, chrześcijańska symbolika. Czy częściej wybieramy kompozycje sztuczne czy żywe…

Audycja z dnia 05.12.2018

Goście: Tytus Czyżewski i Wojciech Czyżewski z Firmy MT Panel ESTETE.

Temat: O tym, jak odnowić mieszkanie przed świętami, jakie są obecnie modne trendy np. w kolorze drzwi i paneli. Oraz o wszystkim, co pomoże nam w gustownym urządzeniu domu w tym wyjątkowym czasie.

Audycja z dnia 05.12.2018

Gość: Dietetyk mgr Daria Sych z Centrum Medycyny Żywienia dr Katarzyny Nowak, które mieści się w Centrum Medycznym Omega w Galerii Echo. 

Temat: Rozmawialiśmy o witaminach, odporności i Jak zdrowo przetrwać Swięta Bożego Narodzenia :)

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. W związku z tym wiele organizacji prowadzi liczne inicjatywy pomocy innym osobom. Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom organizowane przez Caritas, w tym roku obchodzi swoje 25-lecie.

Audycja z dnia 05.12.2018

Gość: Olga Kowalińska z Dynamika Studio Fitness

Temat: Czym jest deep work? To innowacyjny system ćwiczeń powstały w odpowiedzi na potrzeby dzisiejszych czasów. Żyjesz w ciągłym biegu i stresie? Przyjdź na zajęcia deep work. Ten kompleksowy trening funkcjonalny pozytywnie wpłynie na całe Twoje ciało!

Szczeniaczki to zazwyczaj najpopularniejszy wybór na nowego psa, ponieważ w zdecydowanej większości przypadków niemal natychmiast zakochują się i przywiązują do swojej nowej rodziny (nie umniejszając wagi faktowi, że są przeurocze). Nie powinniśmy jednak zapomnieć o możliwości adopcji nieco starszego psa. Opieka nad dorosłym psem może być tak samo wspaniała i satysfakcjonująca, a adoptując psa ze schroniska dajesz mu nowe życie. Bohaterem najnowszego wydania magazynu „Na 4 łapy” będzie Tadek, były podopieczny schroniska w Łodzi i jego opiekunka Ewa Lubacz, aktorka Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach. 

W minioną środę premier Mateusz Morawiecki powołał Bartłomieja Dorywalskiego na stanowisko wicewojewody świętokrzyskiego. Znamy już jego zakres obowiązków na tym stanowisku. 

Ich misją jest spełnianie marzeń… Gośćmi programu „W dobrym tonie” byli dziś Katarzyna Misztal i Robert Król, założyciele Stowarzyszenia Skrzydlaci Dzieciom. Organizacja od kilku lat pomaga tym najbardziej potrzebującym, czyli dzieciom z II Kliniki Pediatrii Oddziału Onkologii i Hematologii w Kielcach.

Audycja z dnia 04.12.2018 

Gość: Marcin Dziekański, popularny dj Dziekan, który gra mixy na żywo na żywych instrumentach. 

Temat: Muzyka, pasja, spełnianie marzeń.

Audycja z dnia 03.12.2018

Gość: Katarzyna Kiczor, trenerka personalna, współwłaścicielka GO4IT Przygotowanie Motoryczne.

Temat: Trening personalny, czyli dlaczego warto zacząć od zajęć indywidualnych.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości robi wszystko, aby indywidualne gospodarstwa domowe nie odczuły podwyżki cen energii.

Z kulturą na TY 1.12.2018

Gość: Andrzej Konopacki- animator kultury, prezenter, satyryk, Przewodnik Świętokrzyski

Temat: Rozmowa m.in o bardzo ciekawym repertuarze grudniowym w Domu Środowisk Twórczych w Pałacu Tomasza Zielińskiego w Kielcach

Audycja z dnia: 01.12.2018 

Gość: Marian Orliński z Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich 

Temat: O polskich śladach na Białorusi

Audycja z dnia 29.11.2018

Gość: Robert Woś z firmy Zabawki z Klasą.

Temat rozmowy: To już Rok z "Zabawkami z Klasą". Podsumujemy go i przy okazji zapytamy o Św. Mikołaja...

Strona 1 z 91

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna