ZAKŁADY

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl


RADIO AUDYCJE

Rozpoczyna się diecezjalna pielgrzymka do Rzymu. Jest ona zorganizowana z okazji przypadającej 40 rocznicy wyboru świętego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.

Audycja z dnia 11.10.2018

Gość: P. Małgorzata Kempińska, właścicielka Galerii Wnętrz SZUMEN w Kielcach.

Temat: Rozmawialiśmy o oświetleniu,wnętrzach i miłych dodatkach. Zdradziliśmy także, skąd się wzięła nazwa SZUMEN.

Szpitalne Oddziały Ratunkowe w Kielcach, Skarżysku-Kamiennej, Starachowicach i Sandomierzu otrzymają łączne wsparcie w wysokości 1,5 miliona złotych na sprzęt do diagnostyki pediatrycznej. Z kolei przyszłe i świeżo upieczone pielęgniarki będą mogły liczyć na fundusz stypendialny, który zachęci je do pozostania w zawodzie i pracy w Polsce. O obu formach wsparcia służby zdrowia więcej w audycji Gość Radia eM Piotra Wójcika, której gościem był wiceminister zdrowia Sławomir Gadomski.

Audycja z dnia 11.10.2018

Goście: Renata Drozd - śpiewaczka i Małgorzata Kowalska - pedagog szkoły muzycznej

Temat: Pieśni okresu polskiego romantyzmu będzie można usłyszeć podczas koncertu, który odbędzie się 26 października w Centrum Edukacji i Kultury "Szklany Dom" w Ciekotach. Przed publicznością wystąpi znana śpiewaczka Renata Drozd, której będzie akompaniować na fortepianie Małgorzata Kowalska.

Audycja z dnia 10.10.2018

Gość: Agnieszka Żak-wicedyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Kielcach i Ryszard Mańko - dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr.1 w Kielcach.

Temat: Rozmawialiśmy o współczesnym szkolnictwie zawodowym.

Audycja z dnia 10.10.2018

Gość: Jacek Klesyk z Chicago Organ Club w Kielcach i Michał Stefaniak

Temat: Rozmawiamy o zakończeniu letniego sezonu Kieleckich Klasyków w atmosferze retro...

Audycja z dnia 10.10.2018

Gość: dr n. med. Tomasz Wollny,specjalista gastroenterolog ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii.

Temat: Badania profilaktyczne w kierunku wykrycia raka jelita grubego w ŚCO.

Trzy wydarzenia o charakterze społecznym, religijnym i patriotycznym organizują w najbliższych dniach Wodociągi Kieleckie.

Audycja z dnia 09.10.2018

Gość: Paweł Szczurkowski, ze sklepu Zooantus w Kielcach.

Temat: Czy ryby mają emocje i gdzie najlepiej ustawić akwarium. Nie tylko o tym, w najnowszym wydaniu magazynu „Na 4 łapy”, mówić będzie Paweł Szczurkowski, ze sklepu Zooantus w Kielcach. Część 2.

Audycja z dnia 9.10.2018

Gość: Michał Płoski, ekumenista, ikonopisarz, autor publikacji i tekstów w miesięczniku "Więź" oraz książek "Notatka z pustelni", "Suche liście" i "Mała cisza".

Temat: Ikonopisarstwo, ekumenizm, poszukiwanie ciszy. Poszukiwanie sposobu na bycie szczęśliwym.

Od początku roku na drogach województwa świętokrzyskiego w wypadkach drogowych zginęło 88 osób, w tym 22 pieszych i 11 rowerzystów. Jak zadbać o bezpieczeństwo na drogach, kiedy coraz wcześniej zapada zmrok? - na to pytanie odpowiadał aspirant Mariusz Bednarski z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach w audycji "Prawdę Mówiąc" Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

 

Audycja z dnia 08.10.2018

Gość: Olga Kubacka, właścicielka marki i SHOWROOMU Hazel Design i Agata Plech, kierownik salonu.

Temat: Warsaw Home 2018 Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz  

Audycja z dnia 08.10.2018

Gość: Katarzyna Kramarczyk instruktor różnych odmian zumby 

Temat: Zumba gold i formy aktywności dla osób niepełnosprawnych. Ćwiczyć może każdy! Ograniczenia? Ogranicza nas tylko własny umysł i lenistwo. 

Audycja z dnia 05.10.2018

Gość: Dyrektor Pustelni Złotego Lasu i rektor Kościoła Pokamedulskiego ks. Wiesław Kowalewski

Temat: Historyczny spacer po Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Czy cisza jest dla każdego? Kogo można tam spotkać i co zobaczyć? Co kupimy na kiermaszu "Leśna Apteka"?

Audycja z dnia 05.10.2018

Goście: Agnieszka Fras-Jas, psycholog, psychoonkolog i Paweł Pilkiewicz, pedagog, Trener Szkoleń w Zakresie Psychoonkologii PTPO.

Temat: Czy rak to tabu? Jak wspierać osoby chore onkologicznie? Dlaczego rodzinia chorego to pacjenci tzw. "drugiego rzutu"? Czym jest psychoonkologia i komu służy?

Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowało program „Sprawiedliwość i bezpieczeństwo”. - Zakłada on surowe kary dla sprawców drobnych, ale uciążliwych przestępstw, a także bezwzględne kary za najpoważniejsze przestępstwa. Niektóre przepisy z tego programu już są wdrażane – mówi Mariusz Gosek, sekretarz Solidarnej Polski i dyrektor biura ministra Zbigniewa Ziobry i senatora Jacka Włosowicza w Kielcach.

Strona 1 z 83

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna