smartwatch

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Audycja z dnia: 21.09.2018

Goście: Bogdan Wenta, europoseł, prezes Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie i Danuta Papaj wiceprezes Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie

Temat: Paragedon - II Festiwal Aktywności Fizycznej dla Osób Niepełnosprawnych

Audycja z dnia 21.09.2018

Goście: Żora Korolyov, tancerz i założyciel Akademii Arte i Ewelina Bator, aktorka.

Temat: Dlaczego właśnie Kielce stały się siedzibą Akademii Arte Żory Korolyova w Kielcach? Jak wyglądają zajęcia? Kiedy się będą odbywać i kto je poprowadzi? 

Ponad 7500 gospodarstw oraz 51tys. hektarów powierzchni upraw zostało poszkodowanych ze względu na susze. Z tego powodu ruszyła rządowa pomoc poszkodowanym rolnikom.

Audycja z dnia 20.09.2018

Gość: Piotr Barabasz, kierownik działu sprzedaży Suzuki w Folwarku Samochodowym-Autoryzowanym Salonie i Serwisie Suzuki i Hyundai

Temat: Na co warto zwrócić uwagę kupując samochód? Jak prezentuje się nowy model Suzuki Vitara.

Setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości jest doskonałą okazją do rozmowy o patriotyzmie w szkołach oraz radosnym uczczeniu tego święta przez uczniów.

Gość: dr inż. Rafał Szpak, dyrektor Świętokrzyskiego Centrum Matki i Noworodka w Kielcach.

Temat: Szpital wzbogacił się o cztery nowoczesne, mobilne aparaty KTG służące do monitorowania parametrów życiowych matki i dziecka, dodatkowo we wrześniu otwarto laboratorium mikrobiologiczne. Co to oznacza dla pacjentów? Czy do poradni dla kobiet w ciąży potrzebne są skierowania?

Miasto pomaga seniorom

Kielce / 19 września 2018 /

Kielce stawiają na politykę senioralną. W naszym mieście otwarto kolejny Klub Seniora, niedawno została uruchomiona Karta Seniora, powstały również mieszkania chronione o wysokim standardzie, które są umeblowane i przygotowane dla osób starszych.

Audycja z dnia: 17.09.2018

Gość: dr Katarzyna Krekora-Wollny, właścicielka Gabinetu Medycyny Estetycznej dr Wollny

Temat: Czy lifting bez skalpela jest możliwy? jakie rezultaty może przynieść metoda HIPRO?

Trzysta ton elektrośmieci udało się zebrać podczas trwającej dwa miesiące akcji "Elektrośmieci na Misje". Na prośbę mieszkańców zbiórka zostanie przedłużona o kolejny miesiąc.

Na poligonie trwa szkolenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Ponadto ochotnicy sa wyposażani w profesjonalny sprzęt, a także w broń osobistą i mundur.

Audycja z dnia 14.09.2018

Goście: Joanna Kowalska, zastępca dyrektora Teatru Lalki i Aktora "Kubuś"; Jolanta Kęćko, aktorka teatru Lalki i Aktora "Kubuś", Major Michał Głowacki, kierownik działu organizacyjno-prawnego w Areszcie Śledczym w Kielcach; Paweł Górnisiewicz, starszy szeregowy, wychowawca z działu penitencjarnego w Areszcie Śledczym w Kielcach

Audycja z dnia 14.09.2018

Goście: Ewa Subocz i Michel Subocz, właściciele Stajni nad Strumykiem; Julia Kisielewska i Nicola Patucha, instruktorki jazdy konnej.

Strona 1 z 105

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

TVS

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay

banner edukacja ekonomiczna