Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Od wielu lat trwa spór pomiędzy Klasztorem Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej na Świętym Krzyżu i Świętokrzyskim Parkiem Narodowym. Dotyczy on sprawy uregulowania własności gruntów. O aktualnej sytuacji mówił w audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce członek zarządu województwa świętokrzyskiego Mariusz Gosek.

Początek 2020 roku to doskonała okazja do podsumowań. O ubiegłym roku w swojej gminie mówił w audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce Paweł Wójcik, burmistrz Chmielnika. Samorządowiec poruszył również temat zbliżających się obchodów Dnia Judaizmu.

W audycji Dialogi podjęliśmy temat problemów osób niepełnosprawnych. "Chcę swojego życia - zostań moim asystentem". Hasło kampanii Fundacja DOGadanka. Posłuchaj audycji!

Dzieciaki cudaki

czwartek, 12 września 2019 09:20
W każdą sobotę od 8.00 słuchaj audycji Dzieciaki cudaki. Program prowadzi Ewa Lubacz i... dzieciaki cudaki!

Od kilku lat w Polsce notujemy rekordowy niski poziom bezrobocia. Obecnie wynosi ono 5,4 procent. Sytuację gospodarczą komentowała na naszej antenie posłanka Maria Zuba.

Coraz więcej programów rządowych adresowanych jest do samorządów, zarówno w sposób bezpośredni, jak i pośredni. – Zdecydowanie najważniejszy z nich to program Rodzina „500+” – mówił Bartłomiej Dorywalski w audycji „Prawdę Mówiąc” Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Strona 1 z 2