Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

RADIO AUDYCJE

Co nowego w prawie pracy?

środa, 11 stycznia 2017 14:41

Rok 2017 przynosi dużo zmian w prawie pracy. Co powinniśmy wiedzieć będąc pracownikiem lub pracodawcą? O tym w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat, której gościem była Barbara Kaszycka, nadinspektor pracy z Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach.

Promują BHP

środa, 30 listopada 2016 12:18

- Państwowa Inspekcja Pracy nie tylko kontroluje, ale też służy pomocą i promuje dobre praktyki wśród pracodawców – powiedziała w audycji Prawdę Mówiąc na antenie Radia eM Kielce Barbara Kaszycka, nadinspektor pracy w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Kielcach. Jak to wygląda w praktyce? Zachęcamy do wysłuchania całej audycji.

W budownictwie wciąż niebezpiecznie

czwartek, 15 maja 2014 13:54

Szybkie tempo prac, nieuwzględnianie w harmonogramie robót budowlanych prac zabezpieczających, ignorowanie zagrożeń, tolerowanie odstępstw, czy zatrudnianie osób bez kwalifikacji – to najczęstsze przyczyny wypadków na budowach w naszym okręgu.

Bezpieczeństwo w pracy zależy od Ciebie

wtorek, 15 stycznia 2013 09:24

Inspektorzy Pracy będą radzić absolwentom, jak nie dać się oszukać na rynku pracy. W tym roku po raz pierwszy ruszy kampania informacyjna pod hasłem „Zanim podejmiesz pracę” oraz „Bezpieczeństwo zależy od Ciebie”.

Rozmowa z Barbarą Kaszycką

środa, 09 stycznia 2013 12:40

Gościem Katarzyny Bernat w porannej rozmowie Radia Plus Kielce była Barbara Kaszycka, rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Kielcach.

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay