Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

– Wiele uwagi przykładamy do tworzenia jak najszerszej wspólnoty wokół wodociągów. Uspołeczniamy firmę. Taki jest nasz charakter, jest to firma publiczna świadcząca usługi mieszkającym tutaj ludziom. Próbujemy funkcjonować tak, by uzyskiwać jak największą satysfakcję z relacji z ludźmi – Mówił Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich w audycji "Prawdę Mówiąc" Katarzyny Bernat.

Wodociągi Kieleckie obchodzą w tym roku jubileusz 90-lecia swojego istnienia. Z tej okazji 6 października w kieleckiej katedrze odbędzie się uroczysta msza święta w intencji wszystkich, którzy tworzyli firmę i w niej pracują. Dalsza część obchodów odbędzie się 17 października.

Społeczne inicjatywy Wodociągów Kieleckich

środa, 10 października 2018 09:22

Trzy wydarzenia o charakterze społecznym, religijnym i patriotycznym organizują w najbliższych dniach Wodociągi Kieleckie.

Nie marnujmy wody

środa, 11 kwietnia 2018 09:45

- Woda to cenny dar, dlatego trzeba ją chronić - przekonywał Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich podczas porannej rozmowy "Prawdę mówiąc" Katarzyny Bernat.  Oprócz wskazówek na temat dbania o wodę, w  audycji znajdziemy także informacje o planowanych przez Wodociągi inwestycjach.

- W Kielcach mamy wodę jedną z lepszych w Europie – zachwala Henryk Milcarz, prezes Wodociągów Kieleckich. Kielcom nie grozi również brak wody, ponieważ ma duże zasoby podziemne.

Henryk Milcarz, prezes Zarządu Wodociągów Kieleckich zdobył najbardziej prestiżowy tytuł w branży wodociągowej i kanalizacyjnej - „Manager Roku 2016 WOD-KAN”. Nagrody wręczono we wtorek w Bydgoszczy podczas uroczystej gali drugiego kongresu ENVICON Water. Kongres odbywa się w ramach największych targów branżowych WOD-KAN.

Strona 1 z 4