Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»AUDYCJE RADIOWE

Na antenie: Twoje Ulubione Przeboje
Karol Kaleta
online button
online button

AUDYCJE RADIOWE

Kielecka szkoła znalazła się w pierwszej dziesiątce ogólnopolskiego rankingu "Perspektyw". Mowa o Liceum Ogólnokształcącym  imienia świętej Jadwigi Królowej. Szkoła ta jest  jednocześnie najlepszym liceum w województwie świętokrzyskim. 

UJK w czołówce

czwartek, 24 listopada 2016 13:09

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zajął 7. miejsce w rankingu najchętniej wybieranych przez kandydatów uczelni wyższych w Polsce ogłoszonym przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Wodociągi Kieleckie na piątkę

środa, 20 kwietnia 2016 10:19

Wodociągi Kieleckie zajęły piąte miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągowych. – Dziennik Gazeta Prawna organizuje co roku już od kilku lat konkurs, w którym wybierane są najlepsze firmy wodociągowe w Polsce. Przypomnę, że takich przedsiębiorstw jest ponad tysiąc. Jak więc widać, jest szeroka paleta potencjalnych rywali - mówi Henryk Milcarz prezes Wodociągów Kieleckich.

Kieleckie liceum wysoko w rankingu

czwartek, 14 stycznia 2016 14:13

W Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych opublikowanym przez „Perspektywy” kieleckie Liceum Świętej Jadwigi Królowej znalazło się na 13 miejscu w Polsce. To najwyższe lokum, jakie przypadło świętokrzyskiej placówce edukacyjnej.

Bramka Tobiasa Reichmanna zdobyta w starciu przeciwko Montpellier ponownie została wyróżniona. Tym razem trafiła do zestawienia najlepszych bramek 2015 roku w Lidze Mistrzów. 

W corocznym rankingu tygodnika "Wprost" po raz kolejny najwyżej sklasyfikowanym mieszkańcem naszego regionu jest Michał Sołowow, który znalazł się na trzecim miejscu. Na Liście 100 Najbogatszych Polaków są również Krzysztof Klicki z Kielc i Bogusław Wypychewicz z Włoszczowy.

 

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOK



SŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay