Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

RADIO AUDYCJE

Duże pieniądze na działalność pozarolniczą

poniedziałek, 13 marca 2017 08:10

100 tysięcy złotych – o taką premię na rozpoczęcie działalności pozarolniczej można się od dziś starać w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.. Kto i na co będzie mógł otrzymać takie wsparcie?

100 tysięcy złotych – taką premię będzie można uzyskać na rozpoczęcie działalności pozarolniczej. Kto i na co będzie mógł otrzymać takie wsparcie?

Dotacjami uderzają w smog

piątek, 03 lutego 2017 15:00

Urzędnicy chcą walczyć ze smogiem. Świętokrzyski samorząd przeznaczy w sumie 137 milionów złotych na zakup paneli słonecznych czy modernizację domowych kotłowni. W jednej z części przedsięwzięć pod hasłem „Zorza – czyste powietrze nas Świętokrzyskiem” właściciele domów będą mogli uzyskać dofinansowanie na ekologiczny piec lub przyłączenie do sieci ciepłowniczej. Włodarze lokalnych samorządów mogli poznać szczegóły tych propozycji podczas spotkania w siedzibie starosty powiatu kieleckiego.

Będą dopłaty dla przetwórców rolnych

środa, 14 września 2016 12:40

Niebawem rusza druga edycja naboru wniosków na wsparcie dla przetwórców rolnych. Kto i na jakich zasadach może się o nie ubiegać? O tym w rozmowie Piotra Wójcika z Małgorzatą Erlich-Smurzyńską z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Remonty z oszczędności

środa, 13 lipieca 2016 14:00

Niemal 6,5 miliona złotych to oszczędności, jakie udało się zgromadzić po rozstrzygnięciu procedury przetargowej na realizację 113 zadań związanych z usuwaniem skutków klęsk żywiołowych. Dzięki nim uda się wykonać 40 kolejnych napraw.

Rekordowo dużym zainteresowaniem cieszy się konkurs na dotacje dla małych i średnich firm w ramach nowego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014 – 2020. Do urzędu marszałkowskiego wpłynęło w tej sprawie jak dotąd 650 wniosków.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay