Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

– Jesteśmy czołowym oddziałem we wszystkich działaniach – mówił podczas konferencji prasowej Józef Cepil, dyrektor świętokrzyskiego oddziału regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Przedstawiciele agencji przedstawili informacje dotyczące realizacji programów wsparcia dla rolników.

Do 1 lipca rolnicy z województwa świętokrzyskiego mogą ubiegać się w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o środki na restrukturyzację małych gospodarstw. Wysokość wsparcia wynosi 60 tysięcy złotych.

Kwotę 150 tysięcy złotych mogą otrzymać od Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa młodzi rolnicy na rozwój swoich gospodarstw. Nabór wniosków kończy się 1 lipca.

Konkurs dla Ochotniczych Straży Pożarnych

piątek, 10 sierpnia 2018 15:13

Defibrylator AED, zestaw treningowy oraz pilarka spalinowa to nagrody, które czekają na zwycięzców konkursu "Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańców wsi" organizowanego przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Jednostki straży pożarnej zainteresowane udziałem w konkursie mogą zgłaszać swoje prezentacje do 15 sierpnia.

Zakończył się nabór wniosków w ramach programu „Restrukturyzacji małych gospodarstw”. Rolnicy mogli uzyskać wsparcie w wysokości 60 tysięcy złotych.

100 tysięcy dla młodych rolników

poniedziałek, 09 lipca 2018 14:51

Do 30 lipca będzie można złożyć wniosek o bezzwrotną premię dla młodych rolników. Wysokość dofinansowania wynosi 100 tysięcy złotych.

Strona 1 z 7