Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Policjanci z Włoszczowy stworzyli kalendarz profilaktyczny dedykowany seniorom. Na jego kartach prezentowani są dzielnicowi, kontakt do nich oraz inne przydatne informacje. Dochód ze sprzedaży kalendarzy zasili konto fundacji "Jesteśmy Blisko".

„Kielce Seniorom” już od czwartku

środa, 09 października 2019 10:10

W najbliższy czwartek rozpocznie się I edycja międzynarodowego, trzydniowego wydarzenia pod nazwą: „Kielce Seniorom”. Tego dnia prezydent Bogdan Wenta wręczy seniorom klucze do miasta.

W poniedziałkowe popołudnie, na terenie Podkarczówki, funkcjonariusze zatrzymali 39-latka, który bez skrupułów oszukał 82-letniego staruszka. Pod pretekstem rozmienienia pieniędzy wszedł do jego mieszkania i ukradł 1600 złotych.

Do zaginięcia doszło wczoraj, w Sandomierzu około godz. 14. 92-letnia seniorka nie powiedziała nikomu, dokąd się wybiera i wyszła z domu. Odnaleziono ją w polach, około kilometr od miejsca zamieszkania.

Kolejny Senior Show

sobota, 27 kwietnia 2019 14:24

Wojewódzki Dom Kultury w Kielcach zaprasza na kolejną edycję Senior Show, która odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia o godzinie 17 w Sali Lustrzanej  WDK.

Około 1,8 mln zł to kwota, która w tym roku trafiła do województwa świętokrzyskiego na realizację programu Senior+. Przypomnę, że w ramach tej inicjatywy powstają dzienne domy i kluby dla osób starszych. Przy pomocy rządowych dofinansowań gminy i powiaty mogą tworzyć tego typu placówki. W przyszłym roku do naszego regionu funduszy ma trafić dwa razy więcej.

Strona 1 z 2