online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE
online button
online button

RADIO AUDYCJE

Jeżeli w autobusie, pracy czy szkole zobaczyliście dziś kogoś z kolorowymi skarpetami, to wcale nie jest to oznaka porannego roztargnienia spowodowanego pierwszym dniem wiosny. To znak włączenia się do obchodzonego od dwunastu lat Światowego Dnia Zespołu Downa

Wokół czarnego poniedziałku

poniedziałek, 03 października 2016 10:58

Trwa czarny poniedziałek, czyli fala protestów organizowanych przez przeciwników zaostrzenia przepisów antyaborcyjnych. Sprawę komentują dla nas psycholog Magdalena Delipacy, prowadząca na antenie Radia eM magazyn 100 Procent dla Rodziny oraz psychoterapeuta Patrycja Osman.

Z harcerzami na festynie i przy piosenkach

niedziela, 17 lipieca 2016 16:30

Festyn Rodzinny i Koncert Międzypokoleniowy to niedzielna propozycja harcerzy dla zgromadzonych na Rynku kielczan. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie.

„Rodzina 500 plus”

piątek, 17 czerwieca 2016 10:26

Województwo Świętokrzyskie jest na pierwszym miejscu w Polsce, pod względem decyzji wydanych w programie „Rodzina 500 plus”. W ciągu dwóch miesięcy wydano ich 77 procent w stosunku do złożonych wniosków - mówi Agata Wojtyszek wojewoda świętokrzyski.

„100% dla rodziny”

wtorek, 12 lipieca 2016 12:22

Magdalena Delipacy w magazynie familijnym „100% dla rodziny” poruszyła temat kryzysów małżeńskich. Gościem w studio był ksiądz Sebastian Wieczorek notariusz Kurii Diecezjalnej w Kielcach oraz duchowy opiekun Wspólnoty Trudnych Małżeństw Sychar.

Msze święte rodzinne

piątek, 03 czerwieca 2016 12:29

Mija rok od kiedy w kościele pod wezwaniem świętego Jana Pawła II w niedzielne przedpołudnia sprawowane są rodzinne Msze święte. - Inicjatywa cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Od września zmienimy nieco formułę, co pozwoli spotykać się na jeszcze głębszym poziomie – zapowiada ksiądz doktor Rafał Dudała diecezjalny duszpasterz akademicki.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay