Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
em.kielce.pl

bobik 750x200

RADIO AUDYCJE

Od początku aktualnej kadencji sejmiku województwa jednym z większych zainteresowań radnych był projekt sieci szerokopasmowej dla Polski Wschodniej. – Skupia on naszą uwagę z tego względu, że były dokonywane dość duże operacje prawne budzące nasze wątpliwości. Zarząd województwa je rozwiewał. Tymczasem nagle, na koniec kadencji marszałek informuje, że operator nie reguluje w terminie czynszu dzierżawnego. Oznacza to, że nie wpłacił na rzecz województwa kwoty ponad miliona złotych netto. Po raz pierwszy przyznano rację o nieprawidłowym i niegospodarczym zarządzaniem siecią – powiedział radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku Bartłomiej Dorywalski w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce.

Podpalił, bo ograniczyli mu internet

wtorek, 09 stycznia 2018 13:24

Wczoraj pińczowscy kryminalni ustalili sprawcę podpalenia okna w budynku gminnej biblioteki w Złotej. Sprawą okazał się 14-latek, który zrobił to z zemsty za ograniczenie w korzystaniu z Internetu. Teraz nastolatkiem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

 

Testujemy miejską sieć WiFi

piątek, 31 marca 2017 11:20

Do Mistrzostw Europy do lat 21 w piłce nożnej, którego Kielce są współgospodarzem zostało niewiele ponad dwa miesiące. My sprawdziliśmy, czy miejska sieć internetu jest przygotowana na odwiedziny kilkunastu tysięcy zagranicznych fanów.

Szansa na tańszy internet w regionie

poniedziałek, 27 lutego 2017 14:12

Dobra wiadomość dla firm, które zajmują się dostarczaniem internetu w regionie świętokrzyskim. W wielu gminach spadły ceny za umieszczenie w pasach drogowych urządzeń telekomunikacyjnych w ramach Regionalnej Sieci Szerokopasmowej. Ostatecznym efektem zmiany w cennikach ma być zwiększenie konkurencyjności na lokalnym rynku.

Radio eM w jeszcze lepszej jakości przez Internet. Zmianę usłyszą zarówno właściciele smartfonów z systemami Android oraz iOS, którzy zainstalowali naszą aplikację jak i osoby, które słuchają nas przez stronę internetową.

 

 

Maksymalnie do 2018 roku ponad 50% gospodarstw domowych będzie miało możliwość dostępu na aktualnie najszybszego Internetu w Polsce o prędkości nawet do 300 megabitów na sekundę. 

Strona 1 z 2