online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE
online button
online button

RADIO AUDYCJE

Lider zespołu Hook w Radiu eM

piątek, 20 stycznia 2017 14:54

W piątkowe przedpołudnie  w naszym studiu gościliśmy Mateusza Salatę, gitarzystę, wokalistę i lidera zespołu Hook.. Zespół poruszający sie w rockowych klimatach powstał w 2013 roku i ma juz na swoim koncie debiutancki krążek "Bunt". 

Rock na nowy rok

niedziela, 08 stycznia 2017 11:08

6 stycznia w kieleckiej Bazie Zbożowej odbyła się kolejna edycja znamiennej Antologii Nowego Rocka. Tym razem publiczność miała okazję posłuchać występów grupy High Blood Pressure z Warszawy oraz kieleckiego zespołu Aversja.

 

Do sklepów trafił nowy album Romualda Lipko, kompozytora największych polskich przebojów, lidera Budki Suflera, zatytułowany „Pastorałki pod choinką, pod jemiołą” z udziałem gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, znanych m.in. ze współpracy z Lipko - Ireny Santor, Zdzisławy Sośnickiej oraz Izabeli Trojanowskiej i Felicjana Andrzejczaka, którzy byli związani z legendarną Budką Suflera. Na albumie towarzyszą im znani młodzi artyści: Paulla, Ewa Szlachcic, Grzegorz Wilk i Kovalczyk.

Trzy dni przed wypadkiem z muzykiem rozmawialiśmy na antenie Radia eM. Jak informuje "Gazeta Wrocławska" w niedzielę w jego garażu eksplodował ładunek wybuchowy własnej konstrukcji. Lider Sumptuastic odniósł poważne obrażenia. Sprawą zajęła się prokuratura.

Spotkania z muzyką

poniedziałek, 15 sierpnia 2016 14:04

Po raz XX w Chęcinach odbędą się Zamkowe Spotkania z Muzyką. Wydarzenie zaplanowano w poniedziałek (15.08). Początek o godzinie 18.

 

Zgarnęli główną nagrodę

niedziela, 10 lipieca 2016 16:03

Sukces kieleckich muzyków. Zespół Wolni Ludzie zdobył główną nagrodę konkursu Debiuty 2016 podczas festiwalu Reggaeland, który odbywa się w Płocku. To jeden z trzech najważniejszych i największych w Polsce festiwali muzyki reggae.

Strona 1 z 3

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay