Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Noc Przebojów
Radio eM Kielce
online button
online button

RADIO AUDYCJE

Anna Krupka: Zabiegamy o port lotniczy w Obicach

poniedziałek, 21 listopada 2016 09:59

Starania o ulokowanie centralnego portu lotniczego w Obicach, rozszerzenie Starachowickiej Strefy Ekonomicznej o Staszów, czy wspieranie lokalnego przemysłu – takie przedsięwzięcia na rzecz regionu realizują świętokrzyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Więcej w audycji Prawdę Mówiąc, której gościem była posłanka Anna Krupka z PiS.

Krupka: zabiegamy o lotnisko w Obicach

poniedziałek, 24 października 2016 11:27

Poseł PiS Anna Krupka nie wyklucza, że będzie pełnomocnikiem PiS w regionie świętokrzyskim odpowiedzialnym za przygotowanie do wyborów samorządowych w 2018 roku. - Jest możliwy taki scenariusz, ale o tym ostatecznie zdecyduje Jarosław Kaczyński - powiedziała w Radiu eM Kielce  Anna Krupka. 

Sprawa jadłodajni powędrowała do prokuratury

poniedziałek, 06 czerwca 2016 14:55

Poseł Anna Krupka wnioskuje w prokuraturze o wyjaśnienie sprawy jadłodajni „Wyszynk z Szynką”. Chodzi o dawnego „Bartosza” przy ul. Głowackiego, gdzie Magda Gessler przeprowadziła „Kuchenne Rewolucje”. Według posłanki, informacje zawarte w programie telewizyjnym i publikacjach prasowych lokalnych mediów, sugerują, że w lokalu mogło dochodzić między innymi do naruszeń praw pracowniczych, a do sporządzania dań używane były nieświeże produkty.

„Rząd PO-PSL zmarnotrawił 340 mld zł”

poniedziałek, 16 maja 2016 10:53

Ostatnie posiedzenie Sejmu było dość burzliwe. – Bilans zamknięcia rządów PO-PSL był potrzebny. Informacji jest bardzo wiele, bardzo wiele zaniedbań. Trzeba było dokonać drobiazgowego przeglądu - mówi Anna Krupka poseł Prawa i Sprawiedliwości.

PiS podsumowuje swoje 100 dni

poniedziałek, 29 lutego 2016 16:15

Świętokrzyscy posłowie Prawa i Sprawiedliwości odnoszą się do rządów premier Beaty Szydło. – To było 100 dni na plus – mówi Anna Krupka i dodaje, że propozycje ze słynnej niebieskiej teczki są w trakcie realizacji.

PiS: Pozwólcie nam pracować

poniedziałek, 01 lutego 2016 15:25

Politycy Prawa i Sprawiedliwości apelują do opozycji. – Pozwólcie nam pracować – mówią. W swojej akcji PiS odnosi się do szeroko komentowanych zmian w Trybunale Konstytucyjnym czy do dyskusji na temat Polski na europejskim forum. – Cały ten krzyk bierze się stąd, że pewne grupy interesów zostały odsunięte od władzy – mówi posłanka Anna Krupka.

Strona 1 z 2

ZNAJDZIESZ NAS

WYSZUKIWARKA

TYGODNIK EM

FACEBOOKSŁUCHAJ ONLINE

online button

Pobierz aplikacje radia eM

appstore

googleplay