Lotto extra pensja

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl
online button
Jesteś tutaj:Radio eM»AUDYCJE»RADIO AUDYCJE

Na antenie: Radio eM
www.em.kielce.pl

RADIO AUDYCJE

Komisja Obrony Narodowej, Komisja Administracji, Sejmowa Komisja Infrastruktury. Poseł Agata Wojtyszek z Prawa i Sprawiedlwośći aż w trzech sejmowych komisjach

To już niemal pewne: nowym wojewodą świętokrzyskim zostanie Zbigniew Koniusz. Tym samym potwierdziły się nasze doniesienia sprzed kilku dni, mówiące o tym, że kierownik Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego w Pińczowie jest w gronie faworytów do objęcia funkcji przedstawiciela rządu w regionie.

Dobiega końca kadencja Sejmu. Przez ostatnie cztery lata politykę rządu w województwie świętokrzyskim wdrażała wojewoda świętokrzyski, Agata Wojtyszek. Jak ocenia ten okres?

Strażacy z Brudzowa wicemistrzami Polski!

poniedziałek, 02 września 2019 16:54

Strażacy ochotnicy z Brudzowa zajęli drugie miejsce na ogólnopolskich zawodach drużyn OSP w Polanicy Zdroju. – Będziemy robić wszystko, żeby za cztery lata wygrać – obiecuje Jerzy Roszkiewicz, druh OSP Brudzów.

Wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek zainaugurowała swoją kampanię w tegorocznych wyborach parlamentarnych. Przypomnijmy, że jest ona wyborczą „siódemką” na liście Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu.

Od kilku miesięcy trwa kampania informacyjna dotycząca programu przywracania lokalnych połączeń autobusowych. Rząd przeznaczył już na ten cel środki. - Chcemy przywracać autobusy do tych miejsc, w których w ostatnim czasie taka komunikacja nie istniała lub była niewystarczająca. W naszym regionie wiele jest takich miejsc. Wnioski, które dostaliśmy są analizowane i do wtorku (20.08.) sporządzimy listę samorządów, które zakwalifikują się. Myślę, że będą to wszystkie, które wnioskowały, czyli 25. To między innymi powiat opatowski, kielecki, włoszczowski czy gminy takie jak Końskie czy Pierzchnica lub Bieliny - poinformowała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek w audycji Prawdę Mówiąc Katarzyny Bernat na antenie Radia eM Kielce

Więcej w wywiadzie:

Strona 1 z 8